Moje konto  ▾

Electrolux ESL74300

Producent ElectroluxWysokość 81.8 cmSzerokość 44.6 cmGłębokość 55 cmKlasa energetyczna AAPojemność 9 kpl. naczyńZużycie wody 9 l/cyklIlość programów 5Rodzaj panelu ukrytySterowanie elektroniczne WIĘCEJ INFORMACJI ↓

10 ofert z 9 sklepów internetowych

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Informacje o produkcie

ProducentElectrolux
Wysokość81.8 cm
Szerokość44.6 cm
Głębokość55 cm
Klasa energetycznaAA
Pojemność9 kpl. naczyń
Zużycie wody9 l/cykl
Ilość programów5
Rodzaj paneluukryty
Sterowanieelektroniczne

Ogromne odciążenie w codziennym życiu - Electrolux ESL74300 to zmywarka, która zaoszczędzi Twój czas i pieniądze. Przekonaj sie, co zyskasz, kupując ją. Często jesteśmy zabiegani w codzienności. Często także nie mamy czasu albo ochoty na zmywanie. Dlatego warto pomyśleć o zakupie zmywarki, urządzenie, które odciąży nas w czynności, której znakomita większość domowników nie lubi.

Wymiary

Urządzenie jest wysokie na cm oraz szerokie na cm. Głębokość zmywarki to cm. Urządzenie ma pojemność, która pozwala pomieścić około kompletów naczyń. Dzięki temu nie musimy zmywać kilkukrotnie w ciągu dnia.

Funkcje

Zmywarka posiada programów, z pomocą których dostosujesz czas i intensywność pracy urządzenia. Zmywarka oferuje takżę szereg funkcji takich jak mycie wstępne (namaczanie). Mycie normalne, w którym urządzenie pracuje w temperaturze 55-65 stopni Celsujsza. Zmywarka posiada także program intensywnego mycia, w którym umyjemy garnki, a także inne, równie brudne, naczynia. Dodatkowo, ESL74300 posiada szereg programów dodatkowych. Sterowanie elektroniczne cechuje intuicyjność, co zapewnia proste ustawienie parametrów zmywania i pełną kontrolę nad stanem urządzenia.

Eksploatacja

Zmywarka w domu to oszczędność: ten konkretny model posiada klasę energetyczną AA. Dodatkowo zużycie wody kształtuje się na poziomie l na cykl.

Podsumowanie

Zmywarka Electrolux ESL74300, to bardzo przydatne urządzenie, które idealnie sprawdzi się w wielu domach. Wszędzie tam, gdzie brakuje czasu lub ochoty. Zmywarka automatyczna to oszczędność czasu i pieniędzy. Czasu z racji automatycznego mycia, a pieniędzy, ponieważ zarówno zakup, jak i utrzymanie sprzętu nie powinno zbytnio nadwyrężyć domowego budżetu. Model ESL74300, posiada wszelkie potrzebne funkcje, cechuje się energooszczędnością i prostotą obsługi. Zdaje się więc być urządzeniem doskonałym do większości domów.

Komentarze i pytania

Zadaj pytanie dotyczące produktu lub zostaw komentarz na jego temat.