Electrolux ESL74300RO

Electrolux ESL74300RO

  • Cena od: 1099
  • Cena do: 1199
  • Oszczędzasz: do 9%
  • Klasa energetyczna: A+
  • Szerokość: 44.6
Oferty 1-6 ułożone według:

Informacje o produkcie

Ze zmywarką Electrolux ESL74300RO w kuchni, jedna z najmniej lubianych czynność przestanie zabierać czas Tobie i pozostałym domownikom. Sprawdź jej możliwości. Często jesteśmy zabiegani w codzienności. Często także nie mamy czasu albo ochoty na zmywanie. Dlatego warto pomyśleć o zakupie zmywarki, urządzenie, które odciąży nas w czynności, której znakomita większość domowników nie lubi.

Wymiary

81.8 x 44.6 cm - to wymiary zmywarki. Głębokość to 55 cm. Nawet 9 kompletów naczyń - aż tyle pomieści to urządzenie. Teraz nie musisz zmywać po każdym posiłku. Wystarczy wypełnić zmywarkę maksymalnie i wykonać tylko jedno zmywanie w ciągu dnia. Nie musisz także obawiać się o sprzątanie po przyjęciu czy spotkaniu ze znajomymi. Wystarczy, że brudne naczynia umieścisz w zmywarce i ustawisz odpowiedni program.

Electrolux ESL74300RO

Funkcje

5 programów to gwarancja, że zawsze będziesz używać zmywarki tak efektywnie jak to tylko możliwe, dobierając je do odpowiedniego stopnia zapełnienia urządzenia i zabrudzenia naczyń. Zmywarka oferuje szereg typowych funkcji takich jak mycie wstępne ( zwane często namaczaniem), mycie normalne, bądź codzienne, w którym urządzenie pracuje w temperaturze 55-65 stopni Celsujsza. Pozwala to pozbyć się większości zabrudzeń z codziennie używanych naczyń. Urządzenie posiada także program mycia intensywnego, w którym umyje garnki oraz inne bardzo brudne naczynia. Poza tym, ESL74300RO posiada szereg pomniejszych programów dodatkowych. Sterowanie elektroniczne cechuje intuicyjność, co gwarantuje proste ustawienie parametrów zmywania.

Eksploatacja

Kupując tę zmywarkę zadbasz także o ochronę środowiska naturalnego, ponieważ zużywa ona względnie mało prądu (jej klasa energetyczna to A+). Atutem jest również zużycie wody na poziomie 9 l na cykl.

Podsumowanie

Zmywarka Electrolux ESL74300RO, to urządzenie wydajne, tanie w eksploatacji i ciche podczas pracy. Sprawdzi się nie tylko w dużych domach, ale także mniejszych mieszkaniach. Przyda się każdemu, kto narzeka na brak czasu lub nie lubi zmywać ręcznie brudnych naczyń. Warto więc przejrzeć specyfikację techniczną, obejrzeć ją z zewnątrz i podjąć decyzję, czy właśnie tego szukamy.

Dane techniczne

Parametry
Wysokość 81.8
Pojemność 9
Klasa energetyczna A+
Sterowanie elektroniczne
Ilość programów 5
Zużycie wody 9
Szerokość 44.6
Głębokość 55

Opisy produktu Electrolux ESL74300RO udostępniane przez sprzedawców

OleOle!: Opis Electrolux ESL74300RO - Darmowy transport, obietnica niższej ceny, raty w 15 minut, punkty odbioru – sprawdź!

Szerokość: 44,6 , Pojemność - ilość kompletów: 9 kpl., Liczba programów: 5, Klasa energetyczna: A+, Zużycie wody w cyklu: 9 litrów, Seria: [Inspiration]

Komputronik.pl: Opis Zmywarka Electrolux ESL 74300 RO

Zmywarka Electrolux ESL 74300 RO. W pełni zintegrowana zmywarka do zabudowy Real Life z funkcją AutoFlex. Wnętrze zmywarki RealLife zostało zaprojektowane w taki sposób, aby zapewnić niezbędną swobodę załadunku codziennej porcji naczyń. System RealLife Cleaning wykorzystuje unikalne ramię FlexiSpray z funkcją podwójnych obrotów i dyszami TopShower, aby kierować wodę do nawet najbardziej niedostępnych miejsc, a system Aquasave minimalizuje jej zużycie.

Funkcja AutoFlex, urządzenie automatycznie dostosowuje zużycie wody i energii do rodzaju wsadu. Funkcja opóźnienia rozpoczęcia programu, zaprogramuj początek cyklu prania na odpowiadającą Ci godzinę, pozwoli to również korzystać z tańszych, nocnych taryf opłat za energię elektryczną.

Program szybkiego zmywania, możesz umyć kilka najbrudniejszych naczyń w zaledwie 30 minut. Jeżeli naczynia zostały dopiero co zabrudzone, możesz też idealnie umyć nawet pełny ładunek. Ta zmywarka idealnie nadaje się zatem do zmywania naczyń między daniami podczas przyjęcia.

Funkcja automatycznego wyłączania, po krótkim czasie w trybie czuwania urządzenie wyłącza się całkowicie, dzięki temu nie będzie w ogóle pobierać energii, aż do czasu następnego zmywania. 5 programów zmywania: AutoFlex, Eco 50, intensywny 70, QuickPlus 60°, płukanie i wstrzymanie 4 zakresy temperatury Ramię natryskowe FlexiSpray System suszenia: DryTech Panel z symbolami Automatyczne wyłączanie Technologia Thermo Efficient Funkcja opóźnionego startu (3 / 6 godz.) Zmywarka z funkcją SENSORCONTROL Czujnik wody wykrywa stopień zabrudzenia i odpowiednio dobiera poziom zużycia wody.

Wskaźniki: dwukolorowy świetlny wskaźnik pracy, sygnał dźwiękowy, opóźnienie startu 3/6 h, koniec, Multitab, wybrany program, dodatkowe płukanie, sól Kosz górny: w pełni regulowany, z funkcją FlexiLift; stałe + składane uchwyty na filiżanki Dolny kosz: 2 składane suszarki na naczynia; koszyk na sztućce

Dodaj swoją opinię

Powiązane kategorie