Menu

Gorenje GS52010

Cechy produktu

  • Producent Gorenje 
  • Kolor biały, srebrny 

Opis

Zmywarka wolnostojąca

Filtr samoczyszczący

automatyczny system czyszczenia filtra wypłukuje resztki żywności i zagwarantuje drożność filtra. W ten sposób system zapobiega potencjalnym nieprawidłowościom w pracy zmywarki

3 w 1

Dzięki funkcji 3 w 1 zmywarka rozpoznaje rodzaj zastosowanego środka do zmywania. Niezależnie od tego, czy zastosowana zostanie tabletka, proszek czy żel, zmywarka dopasuje cykl zmywania gwarantując rewelacyjny rezultat i perfekcyjną czystość naczyń.

doskonały rezultat suszenia

Zmywarki Gorenje wyśmienite rezultaty suszenia naczyń dzięki wykorzystaniu ciepła pochodzącego z ostatniego płukania. Ponieważ wnętrze pokrywy zmywarki schładza się szybciej aniżeli znajdujące się w środku naczynia, pozostała wilgoć skrapla się na wewnętrznych ściankach urządzenia, spływa na dno i wyparowuje pozostawiając naczynia świetnie suche. Stosując standardy wytycznych europejskich, pod względem wydajności suszenia większość suszarek Gorenje zalicza się do klasy A.

towar
marka
Kod producenta
GS52010W
EAN
3838942142581
dane podstawowe
Biały
Zużycie Fizyczne Panel sterujący
Zewnętrzny
Wskaźnik włączenia/wyłączenia
Wskaźnik wybranego programu
Funkcje
zastosowane technologie
Programy
powszedni
ECO
Mycie wstępne
Temperatury parametry technologiczne
Warunki gwarancji
Długość
24 miesiące
typ gwarancji
Producenta

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.