Moje konto
  • Hotpoint LFB5B019 Hotpoint LFB5B019

Hotpoint LFB5B019

5 ofert z 4 sklepów

Producent Hotpoint Klasa energetyczna A+ Zużycie wody 11 l Szerokość 60 cm Wysokość 85 cm Głębokość 60 cm Pojemność 13 kpl. naczyń Sterowanie elektroniczne Rodzaj panelu zewnętrzny Ilość programów 5 WIĘCEJ INFORMACJI ↓

Agito.pl

★★★★★
38948 opinii

Hotpoint Ariston LFB 5B019 EU /RATY Z ODROCZONĄ SPŁATĄ! Tylko do niedzieli 23 listopada

Hotpoint Ariston LFB 5B019 EU /RATY Z ODROCZONĄ SPŁATĄ! Tylko do niedzieli 23 listopada

Zmywarka o szerokości 60 cm, sterowana elektronicznie, z zewnętrznym panelem sterownia, lampkami kontrolnymi pracy, 5 programami, w klasie energetycznej A+. Mieści 13 kompletów naczyń.

Dostępność sprawdź w sklepie →

Zadowolenie.pl

★★★★☆
3639 opinii

Hotpoint-Ariston LFB5B019EU Zmywarka - DARMOWA DOSTAWA!!! wysyłka w 24h

Hotpoint-Ariston LFB5B019EU Zmywarka - DARMOWA DOSTAWA!!! wysyłka w 24h

Opcja Pół załadunku Dzięki programowi Pół Załadunku, nawet w przypadku niewielkiej ilości naczyń do zmycia nie trzeba czekać, aż urządzenie całkowicie się zapełni: można załadować jedynie górny lub dolny kosz, oszczędzając energię, wodę i czas.

Dostępny w 3-7 dni  ✓

Mall.pl

★★★★★
23154 opinie

Hotpoint LFB 5B019 EU - Bezpłatny odbiór osobisty: Wrocław, Warszawa, Katowice, Kraków

Hotpoint LFB 5B019 EU - Bezpłatny odbiór osobisty: Wrocław, Warszawa, Katowice, Kraków

… Hotpoint Ariston LFB 5B019 EU to czysty zysk, dzięki zastosowaniu przydatnych i wygodnych rozwiązań. Jest to produkt, którego główną cechą jest ekonomiczność. Potwierdza to przynależność do klasy energetycznej A+ oraz opcja połowa załadunku. Ponadto biały kolor, w jakim utrzymane jest urządzenie powoduje, że jego klasyczny wygląd będzie doskonale współgrać z każdym wn …

Dostępny w 1-2 tygodnie  ✓

Mall.pl

★★★★★
23154 opinie

Hotpoint LFB 5B019 X EU - Bezpłatny odbiór osobisty: Wrocław, Warszawa, Katowice, Kraków

Hotpoint LFB 5B019 X EU - Bezpłatny odbiór osobisty: Wrocław, Warszawa, Katowice, Kraków

… Hotpoint Ariston LFB 5B019 X EU to czysty zysk, dzięki zastosowaniu przydatnych i wygodnych rozwiązań. Jest to produkt, którego główną cechą jest ekonomiczność. Świadczy o tym przynależność do klasy energetycznej A+ oraz opcja połowa załadunku. Ponadto stalowy kolor urządzenia sprawi, że zmywarka łatwo wkomponuje się w wystrój kuchni, nadając jej nowoczesnego charakteru. …

Dostępny w 1-2 tygodnie  ✓

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Informacje o produkcie

ProducentHotpoint
Klasa energetycznaA+
Zużycie wody11 l
Szerokość60 cm
Wysokość85 cm
Głębokość60 cm
Pojemność13 kpl. naczyń
Sterowanieelektroniczne
Rodzaj paneluzewnętrzny
Ilość programów5

Ze zmywarką Hotpoint LFB5B019 w kuchni, jedna z najmniej lubianychczynnośc przestanie zabierać czas Tobie i pozostałym domownikom. Przekonaj się, co zyskasz, kupując ją. Wybór zmywarki to zawsze kwestia indywidualna. Dla niektórych to nieodłączny element kuchni, dla innych zbędny wydatek. Przeczytaj opis i podejmij decyzję.

Wymiary

85 x 60 cm - to wymiary zmywarki. Głębokość zmywarki to 60 cm. Nawet 13 kompletów naczyń - aż tyle pomieści to urządzenie. Teraz nie musisz zmywać po każdym posiłku. Wystarczy wypełnić zmywarkę maksymalnie i wykonać tylko jedno zmywanie w ciągu dnia. Nie musisz także obawiać się o sprzątanie po przyjęciu czy spotkaniu ze znajomymi. Wystarczy, że brudne naczynia umieścisz w zmywarce i ustawisz odpowiedni program.

Funkcje

W zależności od preferencji oraz stopnia zabrudzenia naczyń i masz do dyspozycji 5 programów. Wyboru programu oraz innych parametrów dokonasz za pomocą sterowania, które jest elektroniczne. Daje Ci ono pełną kontrolę nad pracą i stanem Twojej zmywarki. Pewność, że w razie awarii nie zalejesz sąsiadów, daje Ci zabezpieczenie przeciwwypływowe. Chroni ono zawartość zmywaki przed uwolnieniem, nawet w przypadku utraty zasilania. To za jego sprawą możesz mieć pewność, że nic złego się nie przytrafi np. podczas nieobecności w domu.

Eksploatacja

Zmywarka w domu to oszczedność: ten konkretny model posiada klasę energetyczną A+, dzięki temu zużywa mało prądu oraz niewielką ilość wody do pracy. Dzięki wysokiej klasie energetycznej, możemy być pewni, że rachunki nas nie przygniotą. Atutem jest również zużycie wody na poziomie 11 l na cykl. Sterowanie z panelem elektroniczne, pozwala bezproblemowo korzystać ze zmywarki, bez potrzeby przedzierania się przez gąszcz opcji.

Podsumowanie

Zmywarka Hotpoint LFB5B019, to urządzenie wydajne, tanie w eksploatacji i ciche podczas pracy. Sprawdzi się nie tylko w dużych domach, ale także mniejszych mieszkaniach. Przyda się każdemu, kto narzeka na brak czasu lub nie lubi zmywać ręcznie brudnych naczyń. Warto więc przejrzeć specyfikację techniczną, obejrzeć ją z zewnątrz i podjąć decyzję, czy właśnie tego szukamy.

Komentarze i pytania

Zadaj pytanie dotyczące produktu lub zostaw komentarz na jego temat.

Sprawdź też