Manu

Hotpoint LSTF9B116

Cechy produktu

  • Producent Hotpoint 
  • Klasa energetyczna
  • Szerokość 45 cm

Opis

Zmywarka Hotpoint LSTF9B116 to urządzenie, które powinno być stardardem w każdej nowoczesnej kuchni. Odkryj, co ma Ci do zaoferowania. Wybór zmywarki to zawsze kwestia indywidualna. Dla niektórych to nieodłączny element kuchni, dla innych zbędny wydatek. Przeczytaj opis i podejmij decyzję.

Funkcje

Oprócz podstawowej funkcji zmywania naczyń, urządzenie posiada liczne tryby, dzięki którym zmywanie jest jeszcze bardziej efektywne i oszczędne. Producent zadbał też o zabezpieczenie urządzenia przed zalaniem kuchni w razie awarii. Zabezpieczenie przeciwwypływowe uchroni mieszkanie Twoje - i Twoich sąsiadów.

Eksploatacja

Z klasą energetyczną na poziomie Zmywarka HOTPOINT-ARISTON LSTF 9B116 C EU LSTF 9B116 C EU - prawie 2000 punktów odbioru - Paczkomaty, Stacje Orlen, ta zmywarka oferuje Ci naprawdę spore oszczędności na rachunku za prąd.

Podsumowanie

Podsumowując, zmywarka Hotpoint LSTF9B116, to przydatne urządzenie dla wszystkich tych, którzy nie mają czasu, albo po prostu nie lubią tracić czasu na zmywanie ręczne. Zmywarka automatyczna pozwala zaoszczędzić dziennie od kilku do kilkunastu minut, dzięki czemu możemy je przeznaczyć na inne - często przyjemniejsze - czynności. Model LSTF9B116, posiada wszelkie potrzebne funkcje, cechuje się energooszczędnością i prostotą obsługi. Zdaje się więc być urządzeniem doskonałym do większości domów.

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie