Hotpoint Zmywarka HOTPOINT ARISTON LSTA 329 AX/HA

Hotpoint Zmywarka HOTPOINT ARISTON LSTA 329 AX/HA

  • Cena od: 1149
Oferty 1-1 ułożone według:

Informacje o produkcie

Zmywarka Hotpoint LSTA329 to urządzenie, które powinno być standardem w każdej nowoczesnej kuchni. Dowiedz się, co potrafi. Jeśli brakuje Ci czasu lub ochoty do mycia naczyń, warto rozważyć zakup zmywarki do naszego domu. Przeczytaj o zdecyduj, czy takie urządzenie jest dla Ciebie.

Funkcje

Zmywarka oferuje szereg typowych funkcji takich jak mycie wstępne ( zwane często namaczaniem), mycie normalne, bądź codzienne, w którym urządzenie pracuje w temperaturze 55-65 stopni Celsujsza. Pozwala to pozbyć się większości zabrudzeń z codziennie używanych naczyń. Urządzenie posiada także program mycia intensywnego, w którym zmyje garnki oraz inne bardzo brudne naczynia. Poza tym, LSTA329 posiada szereg pomniejszych programów dodatkowych.

Hotpoint Zmywarka HOTPOINT ARISTON LSTA 329 AX/HA

Podsumowanie

Podsumowując, zmywarka Hotpoint LSTA329, to przydatne urządzenie dla wszystkich tych, którzy nie mają czasu, albo po prostu nie lubią tracić czasu na zmywanie ręczne. Zmywarka automatyczna pozwala zaoszczędzić dziennie od kilku do kilkunastu minut, dzięki czemu możemy je przeznaczyć na inne - często przyjemniejsze - czynności. Model LSTA329, posiada wszelkie potrzebne funkcje, cechuje się energooszczędnością i prostotą obsługi. Zdaje się więc być urządzeniem doskonałym do większości domów.

Dodaj swoją opinię

Powiązane kategorie