Menu

Sharp QWGX12F472S

Cechy produktu

  • Producent Sharp 

Opis

Zmywarka Sharp Pojemna zmywarka SHARP QW-GX12F472S-EU o szerokości 60 cm w klasie energetycznej A++, która pomieści 13 kompletów naczyń. Nieprzeciętne rozwiązanie obfitej rodziny i zwolenników gotowania.

Nie zakłócikonwencjonalnych rozmów w kuchni, ponieważ pracuje na poziomie zaledwie 47 dB. Aktywne suszenie Dzięki systemowi Active Dry, zmywarka SHARP QW-GX12F472S-EU może zapewnić udoskonaloną wydajność suszenia naczyń.

MicroBan Antybakteryjny system uzupełniający filtr zabija w procesie mycia do 99% bakterii. Pozbądź się mikrobów ze swej zmywarki SHARP QW-GX12F472S-EU. Użyteczne rozwiązania • regulacja górnego kosza – wygodnie podnoś i opuszczaj górny kosz, by zapewnić słuszne warunki mycia naczyniom o różnej wielkości.

• wyjmowany kosz na sztućce – luźno wyjmij koszyk, gdy Ci potrzeba więcej miejsca na inne naczynia. • opcja połowy wsadu – zmywarkę SHARP QW-GX12F472S-EU możesz uruchomić choćby wtedy, gdy nie jest w całości wypełniona....

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.