Menu

Siemens SR215I03

Cechy produktu

  • Producent Siemens 
  • Kolor srebrny 

OpisWybrane atrybutyKlasa energetyczna A+
Szerokość [cm] 45
pojemność [il. Kompletów] 9
Zużycie wody na cykl [l] 8,5
efektywny, trwały i cichy: silnik iQdrive

Niższe zużycie energii z zachowaniem identycznej efektywności, niedługi czas trwania programów z trafnym skutkiem zmyweania i przyjemna cisza niezależnie od programu - to wszystko nie stanowi problemu dla silnika iQdrive. Poza tymi wszystkimi zaletami - praktycznie nie ulega on zużyciu.


Uwalnia całkowitą moc detergentu: Asystent Dozowania

Dzięki Asystentowi Dozowania tabletka czyszcząca wpada bezpośrednio do niedużego pojemnika przechwytującego. Precyzyjnie wymierzony strumień wody błyskawicznie ją rozpuszcza. Detergent jest równomiernie rozprowadzany wewnątrz urządzenia, zapewniając słuszne rezultaty zmywania za każdym razem.


Dożywotnia gwarancja pokrycia szkód spowodowanych działaniem wody: aquaStop

System bezpieczeństwa aquaStop zapobiega wszystkiego typu uszkodzeniom wywołanym przez wodę, czy to w przewodzie dopływowym, czy też z powodu wycieku we wnętrzu urządzenia. Firma Siemens zagwarantuje to bezpieczeństwo poprzez cały okres eksploatacji zmywarki.


10-letnia gwarancja na zabezpieczenie wewnętrznej komory zmywarki firmy Siemens przed przerdzewieniem

Oprócz innowacyjnej technologii zmywarki marki Siemens znamionują się w szczególności jeszcze jedną cechą: trwałą jakością. Wewnętrzne komory wszelkich zmywarek producenta Siemens wykonano z zastosowaniem blach ze stali nierdzewnej wysokiej jakości, technologii produkcji i zwiąże dobranych do konkretnych oraz specjalnej obróbki powierzchni. Dlatego jesteśmy jednym z nielicznych producentów, którzy udzielają na dodatek pełnej 10-letniej gwarancji na zabezpieczenie wewnętrznej komory zmywarki przed przerdzewieniem. Wymagana jest rejestracja w trybie online w ciągu 8 tygodni od dostawy.


aquaSensor

sensor aquaSensor coraz dokładniej bada wiązką światła stopień zabrudzenia wody. Jego staranna ocena ma wpływ na liczba świeżej wody, jaka zostanie zużyta przy zmywaniu konkretnego załadunku. Samoczynna regulacja pozwala za oszczędzić do 4 litrów wody w porównaniu z programami do potężnie zabrudzonych naczyń.


duoPower

W zmywarkach o szerokości 45 cm zaimplementowany został system podwójnych ramion spryskujących duoPower™. Przecinające się strumienie wody z dwóch ramion efektywnie docierają do każdego zakątka pogłębionego o 4 cm górnego kosza, zapewniając optymalną i oszczędną dystrybucję wody i podnosząc efektywność zmywania. Kontrolowane, precyzyjne spryskiwanie stwarza ponadto nieprzeciętne warunki mycia dla delikatnego szkła, zapewniając kieliszkom i szklankom idealną czystość i nieprzeciętny wygląd


Program auto 45-65°C

Program ten dba o jak najistotniej ekonomiczną eksploatację zmywarki z gwarancją rewelacyjnych efektów mycia. Na podstawie kontroli sensorowej program samoczynnie dostosowuje parametry zmywania do faktycznych potrzeb. Sensor aquaSensor sprawdza stopień skażenia wody i dobiera odpowiednią temperaturę i liczba wody niezbędnej do nadzwyczajnego umycia każdego załadunku.


Zmywarka 45 cm wolnostojąca SIEMENS SR 215I03CE

Zmywarka 45 cm wolnostojąca w odcieniu silver Inox.regulowana wysokość górnego kosza pozwala znaleźć miejsce na wielkie naczynia. Niezależnie od tego, czy chcesz układać wysokie kieliszki na górze czy pokaźne talerze na dole, możesz łatwo pomieścić znaczne naczynia, dopasowując wysokość górnego kosza.


Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.