Moje konto  ▾

Siemens SR76T090EU

Producent SiemensWysokość 81.5 cmSzerokość 44.8 cmGłębokość 55 cmKlasa energetyczna A++Pojemność 10 kpl. naczyńZużycie wody 9 l/cyklRodzaj panelu ukrytySterowanie elektroniczne WIĘCEJ INFORMACJI ↓

Oferty niedostępne

Niestety żaden ze sklepów nie oferuje obecnie tego produktu.

Popularne produkty Siemens  ▾ poprzednienastępne

Popularne produkty z kategorii Zmywarki do zabudowy innych firm  ▾ poprzednienastępne

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Informacje o produkcie

ProducentSiemens
Wysokość81.5 cm
Szerokość44.8 cm
Głębokość55 cm
Klasa energetycznaA++
Pojemność10 kpl. naczyń
Zużycie wody9 l/cykl
Rodzaj paneluukryty
Sterowanieelektroniczne

Zmywarka Siemens SR76T090EU to urządzenie, które powinno być standardem w każdej nowoczesnej kuchni. Dowiedz się, co potrafi. Wybór zmywarki to zawsze kwestia indywidualna. Dla niektórych to nieodłączny element kuchni, dla innych zbędny wydatek. Przeczytaj opis i podejmij decyzję.

Wymiary

Wymiary urządzenia to 81.5 mm wysokości i 44.8 mm szerokości. Urządzenie ma 55 cm głębokości. Pojemność urządzenia pozwala Ci umyć nawet 10 kompletów naczyń jednocześnie.

Funkcje

Oprócz podstawowej funkcji zmywania naczyń, urządzenie posiada liczne tryby, dzięki którym zmywanie jest jeszcze bardziej efektywne i oszczędne. Urządzenie posiada szereg funkcji takich jak mycie wstępne - nazywane często namaczaniem. Mycie normalne, w którym urządzenie pracuje w temperaturze 55-65 stopni Celsujsza i służy do codziennej pracy. Stworzono także program mycia mocno brudnych garnków i naczyń. Jest to mycie intensywne. Poza tym, SR76T090EU posiada szereg mniejszych, ale również przydatnych programów dodatkowych. Dzięki temu, że sterowanie zmywarki jest elektroniczne, obsługa urządzenia jest wyjątkowo prosta i wygodna. Daje też pełną kontrolę nad pracą urządzenia.

Eksploatacja

Z perspektywy ochrony środowiska zakup tej zmywarki również będzie udany. Jej klasa energetyczna to A++. Średnie zużycie wody w przypadku tego modelu wynosi 9 l na cykl.

Podsumowanie

Podsumowując, zmywarka Siemens SR76T090EU, to przydatne urządzenie dla wszystkich tych, którzy nie mają czasu, albo po prostu nie lubią tracić czasu na zmywanie ręczne. Zmywarka automatyczna pozwala zaoszczędzić dziennie od kilku do kilkunastu minut, dzięki czemu możemy je przeznaczyć na inne - często przyjemniejsze - czynności. Model SR76T090EU, posiada wszelkie potrzebne funkcje, cechuje się energooszczędnością i prostotą obsługi. Zdaje się więc być urządzeniem doskonałym do większości domów.

Komentarze i pytania

Zadaj pytanie dotyczące produktu lub zostaw komentarz na jego temat.