Manu

Whirlpool ADG 6353

Cechy produktu

  • Producent Whirlpool 
  • Wysokość 82 cm
  • Szerokość 59 cm
  • Głębokość 57 cm
  • Klasa energetyczna A+ 
  • Pojemność 13 kpl. naczyń
  • Zużycie wody 11.5 l
  • Rodzaj panelu zewnętrzny 
  • Sterowanie elektroniczne 

Opis

Ogromne odciążenie w codziennym życiu - Whirlpool ADG 6353 to zmywarka, która zaoszczędzi Twój czas i pieniądze. Przekonaj sie, co zyskasz, kupując ją. Wybór zmywarki to zawsze kwestia indywidualna. Dla niektórych to nieodłączny element kuchni, dla innych zbędny wydatek. Przeczytaj opis i podejmij decyzję.

Wymiary

Urządzenie jest wysokie na 82 cm oraz szerokie na 59.7 cm. Urządzenie ma 57.7 cm głębokości. Urządzenie ma pojemność, która pozwala pomieścić około 13 kompletów naczyń. Dzięki temu nie musimy zmywać kilkukrotnie w ciągu dnia.

Funkcje

Oprócz podstawowej funkcji zmywania naczyń, urządzenie posiada liczne tryby, dzięki którym zmywanie jest jeszcze bardziej efektywne i oszczędne. Urządzenie posiada szereg funkcji takich jak mycie wstępne - nazywane często namaczaniem. Mycie normalne, w którym urządzenie pracuje w temperaturze 55-65 stopni Celsujsza i służy do codziennej pracy. Stworzono także program mycia mocno brudnych garnków i naczyń. Jest to mycie intensywne. Poza tym, ADG 6353 posiada szereg mniejszych, ale również przydatnych programów dodatkowych. Dzięki temu, że sterowanie zmywarki jest elektroniczne, obsługa urządzenia jest wyjątkowo prosta i wygodna. Daje też pełną kontrolę nad pracą urządzenia.

Eksploatacja

Zmywarka w domu to oszczędność: ten konkretny model posiada klasę energetyczną A+. Dodatkowo zużycie wody kształtuje się na poziomie 11.5 l na cykl.

Podsumowanie

Zmywarka Whirlpool ADG 6353, to bardzo przydatne urządzenie, które idealnie sprawdzi się w wielu domach. Wszędzie tam, gdzie brakuje czasu lub ochoty. Zmywarka automatyczna to oszczędność czasu i pieniędzy. Czasu z racji automatycznego mycia, a pieniędzy, ponieważ zarówno zakup, jak i utrzymanie sprzętu nie powinno zbytnio nadwyrężyć domowego budżetu. Model ADG 6353, posiada wszelkie potrzebne funkcje, cechuje się energooszczędnością i prostotą obsługi. Zdaje się więc być urządzeniem doskonałym do większości domów.

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie