Moje konto
  • Whirlpool ADG 8553 Whirlpool ADG 8553
  • Whirlpool ADG 8553 Whirlpool ADG 8553

Whirlpool ADG 8553

1 oferta z 1 sklepu

Producent Whirlpool Wysokość 82 cm Szerokość 59.7 cm Głębokość 56.7 cm Klasa energetyczna A+ Pojemność 13 kpl. naczyń Zużycie wody 9.5 l/cykl Rodzaj panelu ukryty Sterowanie elektroniczne WIĘCEJ INFORMACJI ↓

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Informacje o produkcie

ProducentWhirlpool
Wysokość82 cm
Szerokość59.7 cm
Głębokość56.7 cm
Klasa energetycznaA+
Pojemność13 kpl. naczyń
Zużycie wody9.5 l/cykl
Rodzaj paneluukryty
Sterowanieelektroniczne

Oto zmywarka Whirlpool ADG 8553, dzięki której nie tylko odzyskasz czas, poświęcony na codzienne zmywanie, ale też obniżysz swoje rachunki za wodę. Poznaj wszystkie atuty tego produktu. Często jesteśmy zabiegani w codzienności. Często także nie mamy czasu albo ochoty na zmywanie. Dlatego warto pomyśleć o zakupie zmywarki, urządzenie, które odciąży nas w czynności, której znakomita większość domowników nie lubi.

Wymiary

Żeby zaplanować kuchnię, potrzebne Ci będą wymiary urządzenia; ma ono 82 cm wysokości i 59.7 cm szerokości. Głębokość zmywarki to 56.7 cm. Pojemność urządzenia pozwala Ci umyć nawet 13 kompletów naczyń - jednocześnie. Dzięki temu możesz zaoszczędzić czas i wodę. Umyjesz więcej - za mniej.

Funkcje

Oprócz podstawowej funkcji zmywania naczyń, urządzenie posiada liczne tryby, dzięki którym zmywanie jest jeszcze bardziej efektywne i oszczędne. Zmywarka oferuje takżę szereg funkcji takich jak mycie wstępne (namaczanie). Mycie normalne, w którym urządzenie pracuje w temperaturze 55-65 stopni Celsujsza. Zmywarka posiada także program intensywnego mycia, w którym umyjemy garnki, a także inne, równie brudne, naczynia. Dodatkowo, ADG 8553 posiada szereg programów dodatkowych. Sterowanie elektroniczne cechuje intuicyjność, co oferuje łatwe ustawienie parametrów zmywania i pełną kontrolę nad stanem urządzenia.

Eksploatacja

Klasa energetyczna A+ to z kolei gwarancja niewielkich opłat i wysokiej wydajności urządzenia. Oszczędne jest również zużycie wody ( 9.5 l / cykl).

Podsumowanie

Zmywarka to urządzenie dla wielu zbyteczne. Ale wielu nie wyobraża sobie życia bez zmywarki we własnym domu. Whirlpool ADG 8553, to zmyślne urządzenie, które idealnie łączy swoje walory z prostotą obsługi i komfortem pracy. Sprawdzi się w większości domów, głównie za sprawą dużej energooszczędności, a także niskiej emisji hałasu. Model ADG 8553, posiada wszelkie wymagane funkcje i cechy. Jest więc warta rozważenia w perspektywie zakupu.

Opinie osób, które kupiły ten produkt

dobry sprzet w tym przedziale cenowym ★★★★☆
bratek666
2013-02-08

Wszystkie opinie zostały napisane przez osoby, które faktycznie zakupiły ten produkt i miały możliwość jego przetestowania. Pochodzą z serwisu Opineo.pl.

Komentarze i pytania

Zadaj pytanie dotyczące produktu lub zostaw komentarz na jego temat.

Sprawdź też