Moje konto
  • Whirlpool ADG 8673 Whirlpool ADG 8673
  • Whirlpool ADG 8673 Whirlpool ADG 8673
  • Whirlpool ADG 8673 Whirlpool ADG 8673
  • Whirlpool ADG 8673 Whirlpool ADG 8673

Whirlpool ADG 8673

0 ofert z 0 sklepów

Producent Whirlpool Wysokość 82 cm Szerokość 59.7 cm Głębokość 56.9 cm Klasa energetyczna A++ Pojemność 13 kpl. naczyń Zużycie wody 11 l/cykl Rodzaj panelu ukryty Sterowanie elektroniczne WIĘCEJ INFORMACJI ↓

Oferty niedostępne

Niestety żaden ze sklepów nie oferuje obecnie tego produktu.

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Informacje o produkcie

ProducentWhirlpool
Wysokość82 cm
Szerokość59.7 cm
Głębokość56.9 cm
Klasa energetycznaA++
Pojemność13 kpl. naczyń
Zużycie wody11 l/cykl
Rodzaj paneluukryty
Sterowanieelektroniczne

Powszechnie wiadomo, że zmywarka w kuchni się opłaca: pozwala Ci oszczędzić czas i wodę. Ze zmywarką Whirlpool ADG 8673 jest dokładnie tak samo. Odkryj, co ma Ci do zaoferowania. Wybór zmywarki to zawsze kwestia indywidualna. Dla niektórych to nieodłączny element kuchni, dla innych zbędny wydatek. Przeczytaj opis i podejmij decyzję.

Wymiary

ADG 8673 wymiary 82 x 59.7 cm. Dzięki głębokości 56.9 cm, możemy wpasować zmywarkę do większości kuchni. W urządzeniu pomieścisz nawet 13 kompletów naczyń. Dzięki temu nie musisz zmywać po każdym posiłku, możesz wypełnić zmywarkę i wykonać tylko jedno zmywanie w ciągu dnia. Nie musisz też obawiać się o zmywanie po przyjęciu czy spotkaniu ze znajomymi. Duża pojemność pozwoli Ci na większą swobodę przy organizacji spotkań i szybsze po nich sprzątnięcie.

Funkcje

Dodatkowo zmywarka oferuje szereg funkcji takich jak mycie wstępne, nazywane często namaczaniem, mycie normalne, w którym urządzenie pracuje w temperaturze 55-65 stopni Celsujsza. Urządzenie posiada także program mycia intensywnego, w którym zmyjemy garnki oraz inne równie brudne naczynia. Poza tym, ADG 8673 posiada szereg programów dodatkowych. elektroniczne sterowanie pozwala na wygodne ustawienie parametrów. Dzięki czemu możemy odpowiednio sterować pracą naszego urządzenia.

Eksploatacja

Z klasą energetyczną na poziomie A++, ta zmywarka umożliwi Ci naprawdę spore oszczędności na rachunku za prąd. Do tego, pozytywny wpływ na środowisko ma także niewysoki poziom zużycia wody ( 11 l / cykl).

Podsumowanie

Dla wielu zmywarka to zbyteczne urządzenie. Jeśli jednak zdecydujemy się na zakup takiego urządzenia, możemy się mile zaskoczyć. Zmywarka Whirlpool ADG 8673 oferuje wszelkie potrzebne funkcje, plus dodatkowo zapewnia niskie zużycie prądu oraz wody. Urządzenie warte jest więc rozważenia w kontekście zakupu.

Komentarze i pytania

Zadaj pytanie dotyczące produktu lub zostaw komentarz na jego temat.

Sprawdź też