Moje konto
  • Whirlpool ADP750 Whirlpool ADP750
  • Whirlpool ADP750 Whirlpool ADP750
  • Whirlpool ADP750 Whirlpool ADP750

Whirlpool ADP750

0 ofert z 0 sklepów

Producent Whirlpool Klasa energetyczna A+ Szerokość 45 cm Wysokość 85 cm Głębokość 58 cm Pojemność 9 kpl. naczyń Sterowanie elektroniczne Rodzaj panelu zewnętrzny Ilość programów 7 WIĘCEJ INFORMACJI ↓

Oferty niedostępne

Niestety żaden ze sklepów nie oferuje obecnie tego produktu.

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Informacje o produkcie

ProducentWhirlpool
Klasa energetycznaA+
Szerokość45 cm
Wysokość85 cm
Głębokość58 cm
Pojemność9 kpl. naczyń
Sterowanieelektroniczne
Rodzaj paneluzewnętrzny
Ilość programów7

Powszechnie wiadomo, że zmywarka w kuchni się opłaca: pozwala Ci oszczędzić czas i wodę. Ze zmywarką Whirlpool ADP750 jest dokładnie tak samo. Poznaj wszystkie atuty tego produktu. Wybór zmywarki to zawsze kwestia indywidualna. Dla niektórych to nieodłączny element kuchni, dla innych zbędny wydatek. Przeczytaj opis i podejmij decyzję.

Wymiary

Żeby zaplanować kuchnię, potrzebne Ci będą wymiary urządzenia; ma ono 85 cm wysokości i 45 cm szerokości. Głębokość zmywarki to 58 cm. Urządzenie ma pojemność, która pozwala pomieścić około 9 kompletów naczyń. Dzięki temu nie musimy zmywać kilkukrotnie w ciągu dnia.

Funkcje

Producent przygotował 7 programów, dzięki którym możesz dostosować działanie zmywarki do swoich potrzeb. elektroniczne sterowanie pozwala na wygodne ustawienie parametrów. Dzięki temu masz pełną kontrolę nad trybem pracy urządzenia. Przydatne może okazać się również zabezpieczenie przeciwwypływowe, dzięki którego masz pewność, że nie zalejesz żadnego mieszkania - ani swojego, ani sąsiadów.

Eksploatacja

Z perspektywy ekologii zakup tej zmywarki również będzie udany. Jej klasa energetyczna to A+. Klasa ta jest dowodem na to, że rachunki za eksploatację urządzenia, nie przyprawią nas o ból głowy. Sterowanie z panelem elektroniczne, pozwala bezproblemowo korzystać ze zmywarki, bez potrzeby przedzierania się przez gąszcz opcji.

Podsumowanie

Zmywarka to urządzenie dla wielu zbyteczne. Ale wielu nie wyobraża sobie życia bez zmywarki we własnym domu. Whirlpool ADP750, to zmyślne urządzenie, które idealnie łączy swoje walory z prostotą obsługi i komfortem pracy. Sprawdzi się w większości domów, głównie za sprawą dużej energooszczędności, a także niskiej emisji hałasu. Model ADP750, posiada wszelkie wymagane funkcje i cechy. Jest więc warta rozważenia w perspektywie zakupu.

Komentarze i pytania

Zadaj pytanie dotyczące produktu lub zostaw komentarz na jego temat.

Sprawdź też