Menu

Whirlpool WSFO 3O34

Cechy produktu

  • Producent Whirlpool 

Opis

Inteligentne zmywanie WHIRLPOOL WSFO 3O34 PF to zmywarka wolnostojąca o szerokości 45 cm i wyposażona w technikę 6-tego Zmysłu. Bez problemu poradzi sobie z umyciem aż 10 kompletów naczyń. Zmywarka oferuje nad wyraz rozciągliwe opcje zmywania zezwalając użytkownikowi samemu dopasować jej wnętrze według potrzeb i ilości zabrudzonych naczyń.

Energooszczędna i efektywna Zmywarka pracuje w klasie sprawności energetycznej A+++, i w klasie A jeśli chodzi o produktywność zmywania i suszenia. Średnie roczne zużycie energii to 189 kWh.

Zmywarka na jeden cykl mycia zużywa 9 litrów wody, co daje średnią roczną na poziomie 2520 litrów. Opóźnienie startu Zmywarka WHIRLPOOL WSFO 3O34 PF znamionuje się 8 różnymi programami: Wstępne mycie, Szkło 40°C, szybkie w 40°C, Normalne 65°C, aktywny w temperaturze 70°C, Eco 50°C, Program nocny, Płukanie antybakteryjne.

Model ten oferuje na dodatek opcję opóźnienia startu zmywania - czas opóźnienia może wynosić do 24 godzin. Inteligentne czujniki Wysoką efektywność zmywania, nawet tych najbardziej zabrudzonych czy przypalonych naczyń, zapewnia system PowerClean, oparty na inteligentnych czujnikach, które wykrywają poziom zabrudzenia i samoczynnie dobierają odpowiednie ciśnienie wody z dodatkowych dysz, ulokowanych w tylnej części zmywarki.

Opcja Multizone Zewnętrzny panel sterowania. Zmywarka WHIRLPOOL WSFO 3O34 PF pozwala dostosować w pełni przestrzeń zmywania do jednostkowych potrzeb użytkownika. Opcja Multizone, czyli zmywanie strefowe sprawia, iż umyjemy wydajnie nawet niewielką ilość naczyń – w tylko górnym albo dolnym koszu.

WHIRLPOOL WSFO 3O34 PF posiada zabezpieczenie przed zalaniem Aquastop, a także Aquasafe, które samoczynnie odcina dopływ wody i chroni przed jej wyciekiem. Zewnętrzny panel sterowania pozwoli w nietrudny sposób kontrolować pracę zmywarki....

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.