Moje konto
  • MEGABOL Infusion 2270g (Super Myogenic Protein) MEGABOL Infusion 2270g (Super Myogenic Protein)

MEGABOL Infusion 2270g (Super Myogenic Protein)

1 oferta z 1 sklepu

Producent Megabol WIĘCEJ INFORMACJI ↓

Informacje o produkcie

ProducentMegabol

Opis Skład DawkowanieMegabol Infusion EXPDoskonała odżywka białkowa do budowy masy mięśniowej. Tańsza i lepsza alternatywa dla WPC Ostrowia. Rewelacyjny smak, doskonała konsystencja gotowego szejka białkowego.

Wysoka jakość mieszanki białek serwatkowych (koncentrat WPC, izolat WPI) i albuminy jaj w niskiej, atrakcyjnej cenie.Build Lean Mass. EXP Strikes with Protein for Hardcore Athlete! Whey Protein Concentrate and More Animal Isolates and Hydrolisates in Popular MULTIPRO BlendRewelacyjna odżywka wysokobiałkowa EXP Infusion to doskonała proteina zwiększająca miogenezę (przyrost mięśni)Tania odżywka białkowa EXP Infusion gwarantuje masakryczny przyrost mięśni dzięki lepszej kombinacji protein.

Silna i skuteczna odżywka proteinowa EXP Infusion to najlepsza mieszanka wysokiej klasy białek, doskonały smak i niesamowite efekty! EXP Infusion to rozwiązanie ekstremalnie dopracowane! Zobaczysz to od pierwszego łyka - idealna, jedwabista konsystencja, naturalny, znajomy smak.

Zobaczysz jak dobrze odbiera się spoĹźycie pełnowartościowej proteiny; nie takiej "zero fat", ale właśnie wzbogaconej w dobre tłuszcze - tak jak najwyĹźszej jakości naturalny posiłek. Zobaczysz co znaczy równomierne dostarczenie aminokwasów z odpowiedniej kombinacji Ĺşródeł.

Pernamentna ochrona przed katabolizmem i uczucie sytości jak po normalnym posiłku, to wszystko odróĹźnia tanią odĹźywkę białkową Megabol EXP Infusion od zwykłych odĹźywek. Pośród setek odĹźywek białkowych dostępnych na rynku, tylko kilka zasługuje na wyróĹźnienie - EXP Iinfusion z pewnością jest jedną z nich!Nowe polskie odĹźywki białkowe, których formuły przygotowały najlepsze laboratoria z USA.

Zobacz jak dawkować Megabol Infusion EXP uzupełniającego niedobory wysokiej jakości białka w diecie kulturystycznej. [PDF, 151KB]Zalety i korzyści stosowania odĹźywki białkowej EXP Infusion firmy Megabol: bogate Ĺşródło najwyĹźszej jakości protein (mieszanka białek zwierzęcych - izolat i koncentrat białek serwatkowych oraz albumina jaj), najlepsze WPC o zachowanych makropeptydach, 2 hydrolizaty i 3 wolne aminokwasy, doskonały pełny smak z długotrwałym poczuciem sytości i zasilania mięśni, bez dodatku cukru i aspartamu, efekt podnoszenia poziomu peptydów sytości YY.Bezwzględny zwycięzca w jakości protein - EXP Infusion polskiego producenta tanich i dobrych odĹźywek Megabol"Więcej za mniej" to hasło brandu E.X.P., który proponując lepszą jakość niĹź modny produkt, proponuje teĹź niĹźszą cenę.

To da się zrobić mając za sobą lata doświadczenia a oszczędzając na przesadzonej promocji. Kunszt InFusion widać już po minucie - powalający smak i idealna konsystencja, tego nie znajdziesz w NoNAME.

KaĹźdy potrafi wymieszać WPC z aromatem tworząc typową "proteinę w proszku", jednak najlepsze renomowane produkty łatwo odróĹźnisz - po smaku i przyjemności ich picia. To nie przypadek, Ĺźe wybieramy to co nam bardzo smakuje; InFusion moĹźesz porównywać z kaĹźdą znaną odĹźywką z USA lub niemiecką i gwarantujemy, Ĺźe będziesz zdumiony.Rewelacyjna odĹźywka na masę E.X.P.

InFusion jest niezwykle skuteczną i efektywną odĹźywką dzięki formule Multipro. Multipro jest mieszanką białek zwierzęcych o bardzo szybkiej absorbcji, która dzięki dodanym hydrolizatom jest szybsza niĹź z czystego WPC.

AMINOFIT - kolejna formuła zawarta w InFusion to jakby "poprawianie natury" - wolne aminokwasy, które dodaje się by profil aminokwasowy stał się jeszcze lepszy dla hardcorowego kulturysty. LIPOMAX to kompleks zdrowych, zbilansowanych tłuszczów dodanych do odĹźywki Infusion.

Doświadczeni kulturyści znają przewagę pełnej odĹźywki nad surowcami w postaci pustych koncentratów białka. Tą przewaga jest takĹźe odpowiedni, "dobry tłuszcz" sprzyjający lepszemu ładunkowi glikemicznemu i wyĹźszej wartości odĹźywczej.Infusion wyprodukowano pod logo E.X.P - USA projekt:Inside Wichita LLC.

516 N Parkdale st. Wichita, Ks 67212, USAPorównaj niskie ceny najlepszych odĹźywek i suplementów diety do budowy masy mięśniowej firmy Megabol EXP, polskiego wytwórcy najwyĹźszej jakości produktów dla sportowców.

Porównaj nasze ceny i wybierz coś dla siebie w mega niskiej cenie, na promocji lub wyprzedaĹźy! W naszym internetowym kulturystyka.sklep.pl oraz w sklepie stacjonarnym w Gliwicach (Gliwice - Łabędy, ul.

Piaskowa 3) znajdziesz mnóstwo tanich suplementów oraz odĹźywek kulturystycznych wspomagających pracę nad piękną, atletyczną sylwetką.Producent doskonałej odĹźywki wysokobiałkowej wspomagającej budowę suchej, beztłuszczowej masy mięśniowej - EXP Infusion:MegabolSprawdĹş jak niskie mamy ceny na preparaty z kategorii: tanie białko, które jest doskonałym uzupełnieniem wysokiej klasy protein w trakcie budowy mega masy mięśniowej oraz w trakcie definicji i rzeĹşby.Skład odĹźywki proteinowej EXP:Składniki:MULTIPRO (koncentrat białek serwatki, izolat białek serwatki, hydrolizat białek serwatki, izolat białek i Ĺźółtek jaja kurzego, hydrolizat globuliny wieprzowej), proteina podnosząca PYY (poziom peptydów sytości YY) - PEA Protein Isolate, maltodekstryna, mieszanka aminokwasów w wolnej formie AMINOFIT (kwas β-metyloguanidynooctowy, l-lizyny, l-leucyna), mieszanka stabilizująco-dyspersyjna AXT-Stabil2 (olej palmowy trans-free, guma arabska, guma celulozowa, estry i poliglicerole kwasów tłuszczowych), LIPID Complex LIPOMAX, (średniołańcuchowe kwasy tłuszczowe z kokosa, lecytyna), nasiona maku, aromaty, kompleks witaminowy.Dawkowanie oraz rekomendowany sposób uĹźycia Infusion Super Myogenic Protein:Porcję (5 miarek = 40,5 gram) zmieszać z 180 ml wody w zamkniętym naczyniu (im zimniejsza woda, tym napój będzie gęstszy i lepszy).

Dla najlepszych rezultatów stosuj Infusion 2-4 razy dziennie: pomiędzy posiłkami, po treningu i przed snem.Opis i charakterystyka preparatu białkowego dla zaawansowanych zawodników dyscyplin siłowych Infusion: 1 porcja odĹźywki = 40,5 gram suplementu Ilość porcji w opakowaniu: 56 Zawartość opakowania: 2,27 kg (5 Lbs)

Komentarze i pytania

Zadaj pytanie dotyczące produktu lub zostaw komentarz na jego temat.

Sprawdź też