Menu

12,7 kg Worlds Best Cat w super cenie! - Żwirek zbrylający się| Dostawa GRATIS + promocje| -5% Rabat dla nowych klientów

Cechy produktu

  • Producent World's Best 
  • Rodzaj zbrylające 

Opis

produkowany z całego ziarna kukurydzy, samo zbrylający się żwirek dla kota z USA, w 100% ekologiczny. Worlds Best Cat Litter kreuje niewiele znaczące grudki, które można bez problemu spuścić w toalecie, gdyż ulegają one całkowitemu rozpuszczeniu się.

Grudki można w prosty, przyjemny sposób polikwidować przy pomocy łopatki z kuwety, tak jak w sytuacji innych żwirków. Integruje efektywnie nieprzyjemne aromaty, które są niedużo wyczuwalne dla człowieka. Kot pokocha tą istotnie miękką strukturę żwirku!

niewielkie ziarenka są przyjemnie wyczuwalne pod kocimi łapkami, nakłaniając do grzebania i szurgotania. Worlds Best żwirek jest kompletnie wolny od chemicznych dodatków i perfum. Mimo to konsoliduje perfekcyjnie nieprzyjemny zapach i przez długi czas zachowuje swą świeżość.

Granulki nie kurzą się. Napełń czystą kuwetę równomiernie żwirkiem na wysokość 5 - 7 cm., by osiągnąć maksymalne efekty zaleca się nie mieszać żwirku dla kota Worlds Best z innymi. W celu zachowania stosownej higieny, należy codziennie usuwać grudki i inne pozostałości z kociej toaletki.

Wszystkie atrybuty artykułu Worlds Best Cat Litter: Ulega biodegradacji wyprodukowany z naturalnego, odnawialnego minimalistycznca Bez chemicznych dodatków Samo zbrylający się sprawny Nie kurzy się Wolny od perfum Maksymalna chłonność nieprzyjemnych zapachów Można go usunąć w toalecie Wysoka akceptacja wyjątkowo finezyjny dla kocich łapek Bezpieczny dla kotów i kociąt, nawet jeśli miałoby dojść do jego połknięcia wspaniały też dla alergików 3 kg opakowanie wystarcza na 28 dni, mając jednego kota!

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.