Menu

Bazyl Ag+ Compact - żwirek z nanosrebrem 20l

Cechy produktu

  • Producent Bazyl 

Opis

Żwirki Bazyl Ag+ SUPER PREMIUM to pierwsze i jedyne na rynku żwirki wzbogacone o dobroczynne nano srebro, które jako naturalny antybiotyk ma własności aseptyczne i dezynfekujące. Bazyl Ag+ to połączenie najwyższej jakości bentonitu (min. 80% montmotylonitu) i jonów antybakteryjnego nano srebra. Nano srebo działa permanentnie i uniemożliwia rozwojowi bakterii i grzybów. Dzięki temu nieprzyjemny zapach powstały w kuwecie jest w całości neutralizowany. Proces ten zachodzi wewnątrz bentonitu, gdyż nano srebro zamknięte jest w jego strukturze.


Dodatek nano srebra powoduje, iż kocia kuweta jest za każdym razem aseptycznie czysta i wolna od bakterii i zarazków. Użycie jonów nano srebra w ściółkach dla znikomych zwierząt domowych jest wynalazkiem opatentowanym poprzez Celpap w Urzędzie Patentowym Rzeczpospolitej Polskiej. Bazyl Ag+ żwirki z dodatkiem nano srebra - polecane dla: właścicieli kotów, dla których ultra higieniczna czystość w kuwecie to podstawa!


Żwirki Bazyl Ag+ SUPER PREMIUM mają atest Państwowego Zakładu Higieny, a ich szczególnie wysokie parametry są na bieżąco monitorowane i kontrolowane przez innowacyjne laboratorium w Zakładzie Przetwórstwa minimalistycznców Mineralnych w Jaśle.


Żwirki Bazyl Ag+ SUPER PREMIUM są całkowicie bezpieczne nawet dla niedużych dzieci i przyjazne dla alergików. Żwirki Bazyl Ag+ przystępne są w 2 frakcjach: śladowej - compact (0,7-2mm) i grubszej - standard (2-5mm); bez zapachu, a także w wersji zapachowej - fresh i lavender.Bazyl Ag+ Compact to nieszablonowy żwirek z najwyższej jakości bentonitu (zawartość montmorylonitu powyżej 80%) wzbogacony o dobroczynne nano srebro, które jako naturalny antybiotyk ma własności antyseptyczne i dezynfekujące. Jony nano srebra działają permanentnie i zapobiegają rozwojowi bakterii i grzybów. Żwirki bentonitowe Bazyl Ag+ są zupełnie bezpieczne choćby dla niedużych dzieci i co jednakowo ważne, przyjazne dla alergików!

  • genialnie się zbryla, wchłania wilgoć i nieprzyjemną woń
  • frakcja: 0,7 - 2 mm
  • bezzapachowy
  • kolor: szaro-niebieski
  • skład: 100% naturalny żwirek bentonitowy, koloidalne nano srebro
Kim jest Bazyl?

Bazyl to nasz kot. Jest naszą inspiracją do tworzenia produktów najwyższej jakości. To on wskazał nam czego koty potrzebują najistotniej, kiedy czują się wygodnie, a kiedy nie. Dzięki Bazylowi powstała gama żwirków Bazyl. Dla najbardziej wymagających kotów (jak Bazyl) i ich właścicieli (jak my).

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.