Menu

BENEK Super Benek Corn Cat żwirek kukurydziany Tropikalne Owoce 25 l - DARMOWA DOSTAWA OD 95 ZŁ!

Cechy produktu

  • Producent BENEK 

Opis

Żwirek kukurydziany dla kotów o zapachu owoców tropikalnych.Żwirek zbrylający, kompletnie biodegradowalny. Został wytworzony z naturalnego minimalistycznca roślinnego bez dodatków chemicznych. Dzięki swoim właściwościom żwirek jest nad wyraz skuteczny i idealnie sprawdza się u posiadaczy obszerniejszej ilości kotów.

wygodny w użytkowaniu - dzięki rozszerzonej ciężkości granulek nie przedostaje sie poza obszar kuwety. Najważniejsze parametry: - biodegradowalny, naturalny produkt- szeroka efektywność- produktywnie zespaja zapachy- wysoka wchłanialność- nie rani delikatnych poduszek palców zwierząt Zalecany sposób wykorzystywania: Czystą kuwetę napełnić około 5 cm powłoką żwirku i równomiernie rozłożyć.

Nieczystości i zbrylone fragmenty likwidować z kuwety codziennie. Dla zachowania czystości zaleca się wymienianie żwirku po około miesiącu używania, a kuwetę należy starannie umyć i napełnić nowym żwirkiem.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.