Menu

LittyCat kosz na zużyty żwirek - Wkład do kosza LittyCat | DARMOWA Dostawa od 99 zł

Cechy produktu

  • Producent LittyCat 

Opis

Nieprzyjemne zapachy nie posiadają szans: LittyCat kosz na zużyty żwirek został zaprojektowany specjalnie z myślą o przechowywaniu zawartości kuwety w sposób higieniczny aż do czasu wyrzucenia zużytego żwirku do kosza na śmieci.

progresywne zamknięcie sprawia, że po naciśnięciu przycisku brudny żwirek po prostu znika w koszu. Następnie jest on przechowywany w wielowarstwowym przewodzie foliowym, dzięki czemu nieprzyjemne zapachy nie wydostają się na zewnątrz.

Urządzenie składa się z kosza, wkładu wymiennego do przewodu wewnętrznego i łopatki, dzięki czemu dysponujesz wszystkim, czego Ci potrzeba do czyszczenia kociej kuwety. Kosz charakteryzuje się innowacyjnym, dyskretnym wyglądem i dużą pojemnością, dzięki czemu zaoszczędzi Ci codziennych wycieczek do kosza na śmieci.

Łopatkę można przymocować po jednej z dwóch stron pojemnika. LittyCat kosz na zużyty żwirek to wysokiej jakości produkt wytwarzany w Niemczech, który poprawnie służy na co dzień i przyczynia się do przyjemnej atmosfery w pomieszczeniach – bez nieprzyjemnych zapachów.

LittyCat kosz na zużyty żwirek w skrócie: Urządzenie usuwające zużyty żwirek, składające się z kosza, wkładu wymiennego i łopatki. Higieniczne zamknięcie: należy otworzyć kosz za pomocą przycisku, wsypać zużyty żwirek i nacisnąć przycisk, a żwirek zniknie wewnątrz pojemnika.

Brak nieprzyjemnych zapachów: połączenie magnetycznego zamknięcia i hermetycznego, wielowarstwowego worka zapewnia świeżość w pomieszczeniu. Technika wielowarstwowego przewodu foliowego: zamyka zapachy, gwarantuje higienę.

Szczelne zamknięcie: mechaniczny i magnetyczny system blokowania dla podwójnej ochrony przed zapachami. Pokaźna pojemność: koniec z codziennymi wyprawami do kosza na śmieci; kosz należy opróżniać co około 2 tygodnie (w sytuacji domów z jednym kotem).

ergonomiczny wkład: kabel foliowy należy wymieniać co około 2 miesiące (w sytuacji domów z jednym kotem). Zaimplementowana listwa tnąca do folii: pozwala w bezpieczny sposób przeciąć folię. Atrakcyjny wygląd: nowoczesny i dyskretny.

Uchwyt do łopatki może być zamontowany po jednej z dwóch stron pojemnika. Możliwa obsługa jedną ręką. Wyprodukowano w Niemczech. Wskazówka dotycząca czyszczenia: czyścić wilgotną ścierką i mydłem. Kolor: biały/szary.

Materiał: tworzywo nienaturalne. Wymiary: Całkowite (bez uchwytu na łopatkę i podstawy): wys. X szer. X dł.: ok. 44 x 21,5 x 25 cm. Wymagane miejsce (powierzchnia z uchwytem na łopatkę i podstawą): szer. X dł.: ok.

25 x 30 cm. Waga przedmiotu: ok. 2 kg. Pakiet obejmuje: LittyCat kosz na zużyty żwirek, podstawa, wkład wymienny, łopatka, uchwyt na łopatkę. LittyCat wkład wymienny w skrócie: Wkład wymienny do kosza na zużyty żwirek LittyCat.

technika wielowarstwowego przewodu foliowego produktywnie zamyka nieprzyjemne zapachy. Pojemność: przewód foliowy starcza na ok. 2 miesiące (w przypadku domów z jednym kotem). Nad wyraz higieniczny, przystępny do wymiany.

wymiary: wys. X Ø: ok. 6 x 19,5 cm. Wkłady wymienne do kosza wyszukasz tutaj.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.