Menu

Super Benek Lawenda 25L - Żwirek Bentonitowy Dla Kota

Cechy produktu

  • Producent Benek 
  • Rodzaj bentonitowe 

Opis

Żwirki higieniczne dla kotów Super Benek kanon to wyroby znamionujące się regularnymi, grubymi ziarnami o wymiarach 2-5 mm, co zagwarantuje najlepszą ochronę przeciwko roznoszeniu żwirków. produktywnie pochłaniają płyny i przykre zapachy gwarantując korzystną ochronę antybakteryjną.

Zbrylają się, tworząc regularne, zwarte bryłki. Szczególnie chłonne, bezpyłowe granulaty, nieprzywierające do dna kuwety. Benek Super Lawenda żwirek dla kota w skrócie: wielka ziarnistość 2-5 mm towar w 100% naturalny kompilacja lawendy, drzewa herbacianego oraz kocimiętki i mięty olejki lawendy działają aseptycznie, a także likwidują napięcie nerwowe polecany dla zwierząt młodych, szczególnie ruchliwych, nieraz przebywających na zewnątrz super chłonny posiada silne działanie przeciwgrzybiczne oraz przeciwzapalne, nie wywołując żadnych ubocznych skutków dostępny jest także Benek o zapachu drzewa pinii: Benek Zielony Las Żwirek higieniczny dla zwierząt domowych stworzony z glinki bentonitowej.

Dzięki zastosowanej technologii produkcji uzyskano regularne ziarna żwirku o wymiarach 2-5 mm. Skuteczny, zbryla się z jednoczesnym pęcznieniem, co rozszerza znacznie jego efektywność. skutecznie pochłania płyny i przykre zapachy.

wyjątkowo chłonny, bezpyłowy granulat zbryla się wytwarzając regularne bryłki. Nie przykleja się do dna kuwety. Po nasypaniu świeżego żwirku należy zawsze potrząsnąć kuwetą, dzięki czemu żwirek nie klei się do dna.

Sposób stosowania żwirków bentonitowych: Do kociej kuwety nasypać warstwę 3-5 cm na całej powierzchni kuwety, a w przypadku innych zwierząt usypać słuszny kopczyk w klatce. Należy wymieniać (usuwać) tylko zużytą (zbryloną) część żwirku, ewentualnie uzupełnić braki.

Po gruntownym czyszczeniu kuwety wysypany uprzednio niezbrylony żwirek należy wsypać ponownie do kuwety.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.