Menu

Super Benek żwirek uniwersalny 25L

Cechy produktu

  • Producent Super Benek 

Opis

Żwirek dla kotów Super Benek Compact bentonitowy o zapachu morskiego aromatu. Rekomendowany dla wszelkich kotów.
Wysokiej klasy, naturalny, bezpyłowy żwirek dla kotów wytwarzany z bentonitu najwyższej jakości. Specjalnie wyselekcjonowana mała frakcja ziarnowa zagwarantuje nieprzeciętną produktywność artykułu. Żwirek skutecznie i ekspresowo absorbuje wilgoć, błyskawicznie pochłania nieprzyjemne aromaty i wyjątkowo korzystnie zbryla się tworząc znikome i płaskie bryłki. Ponadto wykorzystana kompozycja zapachowa pozostawia w otoczeniu toalety błogi i świeży aromat bryzy morskiej.

Sposób wykorzystania: Kocią toaletę wypełnić warstwą żwirku o grubości 3-5 cm, w zależności od wielkości kota. Zużytą część żwirku należy eliminować, równocześnie uzupełniając braki świeżym podłożem. Dzięki temu nie ma potrzeby zamiany całego żwirku, a kuweta Twojego kota pozostaje za każdym razem świeża i czysta.

Uwaga: artykułu nie należy usuwać drogą sanitarną, gdyż grozi to niedrożnością kanalizacji. Skład: bentonit, węglan sodu, kompilacja zapachowa. Artykuł nie ulega przeterminowaniu.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.