Menu

Tigerino Canada żwirek dla kota - zapach kwiatu wiśni - 12 kg (ok. 12 l)

Cechy produktu

  • Producent Tigerino 

Opis

Zbrylający się żwirek dla kota Tigerino został wytworzony w Kanadzie z naturalnej gliny. Jest renomowany za swoją nad wyraz szybką formułę brylowania. Perfekcyjny dla wszystkich właścicieli kotów. Żwirek Tigerino Canada dzięki specjalnie opracowanej formule na długo zachowuje w sobie nieprzyjemne zapachy, co więcej, gwarantuje błogi klimat w pomieszczeniu.

A to wszystko dzięki jego nadzwyczajnej absorpcyjności aż 4 x bardziej produktywnej aniżeli u konwencjonalnych produktów tego rodzaju. Istotnie niepokaźne ziarenka sprawiają,liczba powstającego kurzu jest niezwykle niska i nie przekracza 1%!.

wysokogatunkowy zbrylający się żwirek z Canady. W 100% z naturalnej glinki: wyjątkowo silnie zbrylający (350%), nie kurzy się, wyjątkowo skuteczny. Teraz w dobrym dwupaku! Żwirek dla kota Tigerino Kanada został w 100% wytwarzany z czystej gliny i nie gromadzi żadnych chemicznych dodatków.

zalety żwirku dla kota Tigerino Canada: nad wyraz znikome granulki z naturalnej gliny idealna wydajność 4 x bardziej wydajny tradycyjne żwirki nieprzeciętna chłonność Zbryla się natychmiast, a przy tym szczególnie silnie (350% siły absorpcji) W 99% bezpyłowy (pylenie poniżej 1%) Dzięki specjalnej formule integruje w sobie nieprzyjemne zapachy na wyjątkowo długi czas W 100% naturalny: tworzony z delikatnej, wysokogatunkowej gliny - bez dodatków chemicznych dzięki czemu,scala się w grudki, nie moczy na dodatek reszty podściółki, a regularnie opróżniany po wizycie kota, jest gwarancją świeżości i higieny.

Uwaga! Promocja dotyczy jedynie oferty o numerze 991295. Więcej danych o produktacj odnajdziesz poniżej: Tigerino Canada

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.