Menu

Tigerino Canada żwirek dla kota - zapach pudru dziecięcego - 12 kg (ok. 12 l)

Cechy produktu

  • Producent Tigerino 

Opis

video gromadzi napisy w języku polskim. Jeżeli ich nie widzisz, zobacz ustawienia na YT. Stworzony w Kanadzie naturalny żwirek zbrylający Tigerino Canada znamionuje się poprzez wyjątkowo prędkie tworzenie grudek!

Wysoka zdolność absorpcyjna żwirku sprawia, iż jest on aż do 4 razy bardziej sprawny niżeli zwykłe żwirki. Żwirek jest drobnoziarnisty i prawie w ogóle się nie kurzy! Poniżej 1%. Tigerino Canada składa się w 100% z naturalnych składników i nie posiada żadnych dodatków chemicznych.

Poza tym zespala nieprzyjemne zapachy na niezwykle długo, a przy tym delikatnie pachnie pudrem dziecięcym, co jest bardzo przyjemne - równocześnie dla właściciela, jak i dla kota. Tigerino Canada żwirek dla kota w skrócie: Wysoka absorpcyjność Żwirek Tigerino wyróżnia się niezwykle wysoką chłonnością na poziomie 350%, dzięki czemu jest też ekonomiczny.

prędkie zbrylanie Żwirek zbrylający Tigerino zbryla się wyjątkowo błyskawicznie i konkretnie, co upraszcza usuwanie grudek z kuwety. Drobnoziarnisty i wyjątkowo wydajny granulat 4 razy bardziej skuteczny aniżeli zwykłe żwirki - wyjątkowo chłonny Od razu tworzy grudki (350% zdolności chłonnej) Nie kurzy się w 99% (tworzenie się kurzu poniżej 1%) Delikatny zapach pudru dla niemowląt z naturalnych olejków (nie posiada pudru) zespala nieprzyjemny zapach na bardzo długo W 100% naturalny: Naturalny, wysokiej jakości produkt - nie zawiera żadnych dodatków chemicznych dzięki temu,konsoliduje się w grudki, nie moczy w dodatku reszty podściółki, a regularnie opróżniany po wizycie kota, jest gwarancją świeżości i higieny.

Uwaga: producent Tigerino obecnie wprowadza nowe opakowania żwirków, dlatego w Twoim zamówieniu mogą znaleźć się opakowania o starym i/lub nowym wyglądzie.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.