Menu

Tigerino Crystals Fun kolorowy żwirek dla kota - Błękitny, 5 l (ok. 2,1 kg)

Cechy produktu

  • Producent Tigerino 

Opis

Silikonowy żwirek Tigerino Crystals Fun w mgnieniu oka pochłania przykre aromaty! Żwirek Tigerino Crystals Fun jest gwarancją najwyższej wygody dla Twojego pupila podczas używania, a dzięki nieznacznym ziarenkom jest łagodny dla łapek.

Wybrać można pomiędzy dwoma kolorami żwirku - różowy i błękitny - które dodadzą Twojej kuwecie estetyki. Piaskowa konsystencja żwirku z pewnością spodoba się Twojemu pupilowi! Żwirek Tigerino Crystals Fun może absorbować ilość płynów prawie tak dużą jak jego własna pojemność.

Mikropory prędko absorbują wilgoć, powodując, iż toaleta pozostaje czysta i sucha. Mocz, nieprzyjemne aromaty i bakterie zostają wchłonięte w mgnieniu oka, molekuły zapachowe pozostają we wnętrzu, a wilgoć wyparowuje.

Tigerino Crystals Fun barwny żwirek dla kota w skrócie: Barwiony przy pomocy barwników spożywczych - na różowo lub błękitnie niepokaźne ziarenka Zatrzymuje przykry zapach jeszcze zanim zostanie wyemitowany Lekki i produktywny Łagodny dla łapek kota Nie klei się do łapek Zaleca się postawienie kuwety w możliwie ciepłym i suchym miejscu.

na dodatek można zabezpieczyć toaletę podkładając dywanik lub nakładając na nią jej górną część. Przebarwienia ziarenek nie mają wpływu na produktywność żwirku. Liczne mikropory prędko absorbują wilgoć, pozostawiając toaletę suchą i czystą.

Jeśli Twój kot będzie miał problem z przyzwyczajeniem się do żwirku Tigerino (co zdarza się rzadko), można zmieszać go z resztą żwirku użytkowanego wcześniej, jednakże może to niekorzystnie wpłynąć na jego parametry.

Żwirek Tigerino Crystals jest barwiony barwnikami spożywczymi z tego względu jest bezpieczny dla Twojego kota. Sprawność żwirku (5 l): 1 kot ok. 25–30 dni 2 koty ok. 15–20 dni 3 koty ok. 8–12 dni zastosowanie: Wyczyszczoną kuwetę należy napełnić żwirkiem do wysokości ok.

4 cm. Odchody należy usuwać codziennie i regularnie mieszać żwirek, żeby zachował swoje atrybuty, sprawność i świeżość. Przyjazny dla środowiska żwirek Tigerino należy wyrzucać do kosza, pojemnika na odpady naturalne lub na kompost.

Uwaga: W okresie przejściowym żwirek może być dostarczony jednocześnie w nowym, jak i starym opakowaniu.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.