Menu

Tigerino Nuggies gruboziarnisty żwirek dla kota o zapachu pudru - 2 x 14 l

Cechy produktu

  • Producent Tigerino 

Opis

Tigerino Nuggies zbrylający żwirek dla kota, drobnoziarnisty to stanowczo drobny żwirek dla kota, nie kurzący się. Pochodzi w 100% z czystych elementów natury. Tigerino konsoliduje nieprzyjemne zapachy na niezwykle długo w sobie, a przy tym ma delikatny aromat pudru dziecięcego, który jest nad wyraz przyjemny zarówno dla człowieka, jak i dla zwierzęcia.

Tigerino Nuggies Fresh to drobnoziarnisty, zbrylający się żwirek, który natychmiastowo integruje i na długo zatrzymuje przykre aromaty, a przy tym rozsiewa świeżą, subtelnie kwiatową woń. Aromat łąki i traw jest świeży i miły – równocześnie dla kota, jak i jego właściciela.

Żwirek jest w 100% naturalny, czysty i niemal zupełnie się nie kurzy. Tigerino Nuggies Fresh wiąże się w grudki, dlatego reszta podściółki pozostaje sucha i czysta, a regularnie opróżniany gwarantuje higieniczną czystość i błogą świeżość.

Tigerino Nuggies zbrylający żwirek dla kota o zapachu pudru, gruboziarnisty to żwirek zbrylający się o grubych ziarnach, co powoduje, iż ziarenka nie wysypują się tak łatwo z kuwety. Dzięki temu Tigerino nadzwyczajnie sprawdza się dodatkowo w przypadku kotów, które mają średnią i długą sierść.

Żwirek Tigerino jest tworzony jedynie z czystej gliny naturalnej. Akcentuje się on wspaniałym wiązaniem aromatów na długi czas, a ponadto sam ma zapach pudru dla dzieci, który jest przyjemny jednocześnie dla ludzi, jak i zwierząt.

zakup 28 l żwirku Tigerino Nuggies, a odświeżacz do kuwet Tigerino, zapach wiosennej łąki, 750 g, otrzymasz gratis! Odświeżacz do kuwet Tigerino pasuje do każdego rodzaju żwirku i dzięki swoim szczególnym właściwościom widocznie wydłuża czas stosowania i świeżość żwirku.

Odświeżacz do kuwet Tigerino, aromat wiosennej łąki w skrócie: Odświeżacz do kocich toalet Do każdego typu żwirku Wydłuża czas stosowania i świeżość żwirku likwiduje przykre zapachy Roztacza przyjemną woń wytwarzany z ziarnistego lub sproszkowanego wapnia Opakowanie z wygodnym dozownikiem pojemność: 750 g Sposób użycia: Przed zastosowaniem wstrząśnij.

By zachować świeżość w kuwecie na dłużej, posyp żwirek po każdej podmianie. Odświeżacz pomaga usunąć przykre aromaty. Nie aplikuj bezpośrednio na kota. Przechowuj towar w chłodnym, suchym miejscu.

Uwaga: Ze względów higienicznych zaleca się używanie rękawiczek jednorazowych przy czyszczeniu kuwety. W razie kontaktu granulatu z oczami, przemyj je obficie wodą i skonsultuj się z lekarzem. Unikaj wdychania proszku.

Kobiety ciężarne i karmiące, a także dzieci i osoby o słabym układzie wytrzymałościowym powinny unikać kontaktu z zabrudzonym żwirkiem. W razie wystąpienia reakcji alergicznej, błyskawicznie przerwij wykorzystywanie artykułu.

chronić przed dziećmi. Uwaga! Promocja dotyczy wyłącznie oferty o numerze 677979. Szczegółowe informacje otrzymasz po kliknięciu w poniższe linki: Tigerino Nuggies zbrylający żwirek dla kota, drobnoziarnisty Tigerino Nuggies Fresh - zbrylający żwirek dla kota, drobnoziarnisty Tigerino Nuggies zbrylający żwirek dla kota o zapachu pudru, gruboziarnisty Odświeżacz do kuwet Tigerino

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.