Menu

Tigerino Nuggies zbrylający żwirek dla kota, drobnoziarnisty - 2 x 14 l

Cechy produktu

  • Producent Tigerino 
  • Rodzaj zbrylające 

Opis

Tigerino Nuggies zbrylający żwirek dla kota, drobnoziarnisty to nad wyraz śladowy żwirek dla kota, nie kurzący się. Pochodzi w 100% z czystych elementów natury. Tigerino zespaja nieprzyjemne zapachy na nad wyraz długo w sobie, a przy tym ma finezyjny aromat pudru dziecięcego, który jest nad wyraz błogi jednocześnie dla człowieka, jak i dla zwierzęcia.

Tigerino Nuggies Fresh to drobnoziarnisty, zbrylający się żwirek, który natychmiastowo zespaja i na długo zatrzymuje przykre zapachy, a przy tym rozsiewa świeżą, delikatnie kwiatową woń. Aromat łąki i traw jest świeży i błogi – zarówno dla kota, jak i jego właściciela.

Żwirek jest w 100% naturalny, czysty i niemal zupełnie się nie kurzy. Tigerino Nuggies Fresh zespaja się w grudki, dlatego reszta podściółki pozostaje sucha i czysta, a regularnie opróżniany zagwarantuje higieniczną czystość i przyjemną świeżość.

Tigerino Nuggies zbrylający żwirek dla kota o zapachu pudru, gruboziarnisty to żwirek zbrylający się o grubych ziarnach, co sprawia, iż ziarenka nie wysypują się tak łatwo z kuwety. Dzięki czemu Tigerino znakomicie sprawdza się dodatkowo w przypadku kotów, które posiadają średnią i długą sierść.

Żwirek Tigerino jest wykonany wyłącznie z czystej gliny naturalnej. Wyróżnia się on genialnym wiązaniem zapachów na długi czas, a dodatkowo sam ma zapach pudru dla dzieci, który jest przyjemny zarówno dla ludzi, jak i zwierząt.

zakup 28 l żwirku Tigerino Nuggies, a odświeżacz do kuwet Tigerino, zapach wiosennej łąki, 750 g, otrzymasz gratis! Odświeżacz do kuwet Tigerino pasuje do każdego typu żwirku i dzięki swym szczególnym właściwościom pokaźnie wydłuża czas wykorzystywania i świeżość żwirku.

Odświeżacz do kuwet Tigerino, aromat wiosennej łąki w skrócie: Odświeżacz do kocich toalet Do każdego rodzaju żwirku Wydłuża czas użytkowania i świeżość żwirku likwiduje przykre zapachy Roztacza miłą woń wyprodukowany z ziarnistego lub sproszkowanego wapnia Opakowanie z komfortowym dozownikiem objętość: 750 g Sposób użycia: Przed wykorzystaniem wstrząśnij.

By zachować świeżość w kuwecie na dłużej, posyp żwirek po każdej wymianie. Odświeżacz pomaga zlikwidować przykre aromaty. Nie aplikuj bezpośrednio na kota. Przechowuj produkt w chłodnym, suchym miejscu.

Uwaga: Ze względów higienicznych zaleca się używanie rękawiczek jednorazowych przy czyszczeniu kuwety. W razie kontaktu granulatu z oczami, przemyj je obficie wodą i skonsultuj się z lekarzem. Unikaj wdychania proszku.

Kobiety ciężarne i karmiące, a także dzieci i osoby o słabym układzie niepodatnościowym powinny unikać kontaktu z zabrudzonym żwirkiem. W razie wystąpienia reakcji alergicznej, niezwłocznie przerwij stosowanie produktu.

chronić przed dziećmi. Uwaga! Promocja dotyczy wyłącznie oferty o numerze 677979. Szczegółowe informacje otrzymasz po kliknięciu w poniższe linki: Tigerino Nuggies zbrylający żwirek dla kota, drobnoziarnisty Tigerino Nuggies Fresh - zbrylający żwirek dla kota, drobnoziarnisty Tigerino Nuggies zbrylający żwirek dla kota o zapachu pudru, gruboziarnisty Odświeżacz do kuwet Tigerino

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.