Menu

Tigerino Special Care żwirek dla kota - White Intense Blue Signal - 12 l

Cechy produktu

  • Producent Tigerino 

Opis

Tigerino Special Care - White Grain to higieniczny żwirek dla kota z systemem "Blue-Signal". Jego działanie polega na zmianie barwy znajdujących się w żwirku ziaren informujących podczas kontaktu z cieczą z koloru niebieskiego na ciemnogranatowy.

W ten sposób powstałe grudki są należycie widoczne, co nieskomplikowane czyszczenie i zezwala na efektywne korzystanie ze żwirku. Ochronę przeciwbakteryjną gwarantuje tzw. Technologia Aromaguard™, która hamuje powstawanie bakterii i nieprzyjemnych zapachów.

Żwirek dla kota Tigerino Special Care - White Grain utrzymuje świeżość w kuwecie do 6 razy dłużej w porównaniu do konwencjonalnych żwirków. Tigerino Special Care Multi-Cat genialnie spełni oczekiwania w gospodarstwie domowym, w którym żyje kilka kotów.

Wysoce chłonny towar wytwarzano z naturalnej gliny (bentonitu). Charakteryzuje się maksymalnym zbrylaniem. Węgiel aktywowany ma specyficzną, molekularną strukturę, która integruje choćby najbardziej uporczywe zapachy moczu i kału w porach, gwarantując bezawaryjne wiązanie nieprzyjemnych zapachów.

Żwirek praktycznie się nie kurzy, a błogi, świeży zapach pudru dla niemowląt gwarantuje maksymalną higienę! Tigerino Special Care - Active Carbon to innowacyjny, wysoce produktywny żwirek z węglem aktywnym.

w całości naturalny węgiel wytwarzany jest z łupin orzecha kokosowego, odnawialnego bezkompromisowca, o wysokiej porowatości i tym samym ogromnej wewnętrznej powierzchni. Jeden gram węgla aktywnego daje około 1000 metrów kwadratowych powierzchni, dzięki czemu zapachy są z nim skutecznie wiązane.

Żwirek powstaje ze 100% naturalnej gliny, przez co jest wyjątkowo chłonny i wytwarza trwałe, płaskie bryłki. Dzięki małym ziarnom żwirek jest bardzo łagodny dla łapek kota. Zapach pudru dziecięcego jest wyjątkowo miły, jednocześnie dla Twojego kota, jak i dla Ciebie!

zakup teraz żwirek dla kota Tigerino Special Care, najróżniejsze warianty, w super cenie! Uwaga! Promocja dotyczy jedynie oferty o numerze 1202325. Więcej danych o produkcie odszukasz poniżej: Tigerino Special Care

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.