Menu

Żwirek miesiąca: 2 x 14 l Tigerino Nuggies, żwirek dla kota w super cenie! - Ultra Sensitive - bezwonny | DARMOWA Dostawa od 99 zł

Cechy produktu

  • Producent Tigerino 

Opis

Żwirek Tigerino Nuggies zatrzymuje na długo nieprzyjemne zapachy, pozostawiając przy tym świeżą woń. Błogi i świeży zapach jest wyjątkowo miły – jednocześnie dla zwierząt, jak i właścicieli. Zbrylający żwirek Tigerino Nuggies jest w 100% naturalny, wyjątkowo czysty i prawie w ogóle się nie kurzy.

dokonaj zakupu 2 x 14 l zbrylającego, tworzonego w 100% z naturalnej gliny, o zapachu pudru dziecięcego albo wiosennej łąki żwirku Tigerino Nuggies w super cenie! Tigerino Nuggies w skrócie: Świeży zapach wiosennej łąki lub dziecięcego pudru Drobno- albo gruboziarnisty W 100% naturalny – nie zawiera chemicznych dodatków szybko się zbryla nad wyraz wysoka chłonność – 4 razy bardziej wydajny klasyczne żwirki integruje nieprzyjemne zapachy na niezwykle długi czas Nie kurzy się wyprodukowany w Niemczech Żwirek konsoliduje się w grudki dlatego pozwala utrzymać resztę podściółki suchą i czystą, a regularnie opróżniany zagwarantuje higieniczną świeżość.

Porady: Zaleca się postawienie kuwety w możliwie ciepłym i suchym miejscu. Żwirek łączy się w grudki, dlatego pozwala utrzymać resztę żwirku suchą i czystą, a regularnie opróżniany zagwarantuje higieniczną świeżość.

Jeśli Twój kot będzie miał problem z przyzwyczajeniem się do żwirku Tigerino Nuggies, można zmieszać go z resztą dotychczas używanej podściółki (co może jednak wpłynąć na jego parametry). Żwirek miesiąca przystępny jest w następujących wariantach: Tigerino Nuggies zbrylający żwirek, drobnoziarnisty, 2 x 14 l Tigerino Nuggies Fresh, drobnoziarnisty, 2 x 14 l Tigerino Nuggies, o zapachu pudru, gruboziarnisty, 2 x 14 l Tigerino Nuggies, o zapachu kwiatów bawełny, 2 x 14 l Tigerino Nuggies zbrylający żwirek, drobnoziarnisty, 14 l Tigerino Nuggies Fresh, drobnoziarnisty, 14 l Tigerino Nuggies, o zapachu pudru, gruboziarnisty, 14 l --> Uwaga!

Oferta ważna wyłącznie pod numerem 523438. Więcej informacji o poszczególnych produktach odnajdziesz klikając poniżej: Tigerino Nuggies

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.