Menu

Żwirek miesiąca: Tigerino Nuggies, 2 x 14 l w super cenie! - O zapachu kwiatów bawełny

Cechy produktu

  • Producent Tigerino 

Opis

Żwirek Tigerino Nuggies zatrzymuje na długo nieprzyjemne zapachy, pozostawiając przy tym świeżą woń. Przyjemny i świeży zapach jest wyjątkowo miły – jednocześnie dla zwierząt, jak i właścicieli. Zbrylający żwirek Tigerino Nuggies jest w 100% naturalny, wyjątkowo czysty i prawie w ogóle się nie kurzy.

zakup 2 x 14 l zbrylającego, wytwarzanego w 100% z naturalnej gliny, o zapachu pudru dziecięcego albo wiosennej łąki żwirku miesiąca Tigerino Nuggies w super cenie! Tigerino Nuggies w skrócie: Świeży zapach wiosennej łąki albo dziecięcego pudru Drobno- lub gruboziarnisty W 100% naturalny – nie gromadzi chemicznych dodatków prędko się zbryla nad wyraz wysoka chłonność – 4 razy bardziej sprawny tradycyjne żwirki łączy nieprzyjemne zapachy na nad wyraz długi czas Nie kurzy się wyprodukowany w Niemczech Żwirek zespaja się w grudki dlatego pozwala utrzymać resztę podściółki suchą i czystą, a regularnie opróżniany gwarantuje higieniczną świeżość.

Porady: Zaleca się postawienie kuwety w możliwie ciepłym i suchym miejscu. Żwirek konsoliduje się w grudki, dlatego pozwala utrzymać resztę żwirku suchą i czystą, a regularnie opróżniany zagwarantuje higieniczną świeżość.

Jeśli Twój kot będzie miał problem z przyzwyczajeniem się do żwirku Tigerino Nuggies, można zmieszać go z resztą dotychczas użytkowanej podściółki (co może jednak wpłynąć na jego atrybuty). Żwirek miesiąca dostępny jest w następujących wariantach: Tigerino Nuggies zbrylający żwirek, drobnoziarnisty, 2 x 14 l Tigerino Nuggies Fresh, drobnoziarnisty, 2 x 14 l Tigerino Nuggies, o zapachu pudru, gruboziarnisty, 2 x 14 l Tigerino Nuggies, o zapachu kwiatów bawełny, 2 x 14 l Tigerino Nuggies zbrylający żwirek, drobnoziarnisty, 14 l Tigerino Nuggies Fresh, drobnoziarnisty, 14 l Tigerino Nuggies, o zapachu pudru, gruboziarnisty, 14 l --> Uwaga!

Oferta ważna wyłącznie pod numerem 523438. Więcej danych o poszczególnych produktach wynajdziesz klikając poniżej: Tigerino Nuggies zbrylający żwirek dla kota, drobnoziarnisty Tigerino Nuggies Fresh - zbrylający żwirek dla kota, drobnoziarnisty Tigerino Nuggies zbrylający żwirek dla kota o zapachu pudru, gruboziarnisty Tigerino Nuggies Ultra żwirek dla kota o zapachu kwiatów bawełny

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.