Moje konto
  • Żyłka uniwersalna Siglon V Balzer 0,26mm 6,70kg 150m Żyłka uniwersalna Siglon V Balzer 0,26mm 6,70kg 150m

Żyłka uniwersalna Siglon V Balzer 0,26mm 6,70kg 150m

0 ofert z 0 sklepów

Producent BALZER WIĘCEJ INFORMACJI ↓

Oferty niedostępne

Niestety żaden ze sklepów nie oferuje obecnie tego produktu.

Popularne produkty z kategorii Żyłki i plecionki innych firm

Informacje o produkcie

ProducentBALZER

Uniwersalna, spinningowa i gruntowa żyłka wyprodukowana przez japońską firmę SUNLINE specjalnie dla jedynego przedstawiciela na Europę - dla niemieckiej firmy BALZER. Znana w Polsce od wielu lat jako oryginalny produkt najwyższej jakości.

Tutaj : żyłka Siglon V Balzer grubość : 0,26mm, wytrzymałość 6,70kg, kolor: jasna oliwka ( idealnie komponuje się na tle toni wodnej ), długość na szpulce : 150m, typowy produkt Sunline, superwytrzymała, miękka, pozbawiona "pamięci" żyłka, długie uporządkowane poprzecznie łączenia polimerowe tworzące zwartą strukturę dają uniwersalny produkt - żyłkę odporną na niekorzystne warunki klimatyczne i zanieczyszczenia wody, to jest propozycja dla wędkarzy łowiących w trudnych warunkach i spinningistów.

Występuje również na małych szpulkach, jako żyłka przyponowa ( po 25m ) z przeznaczeniem do wiązania profesjonalnych przyponów i robienia zestawów spławikowych przy połowach zestawem skróconym i pełnym.

Oferujemy żyłkę na dużej szpuli w odcinkach po 150m, widok jak na foto. Zapraszamy do zakupów i życzymy udanych wypraw wędkarskich !

Komentarze i pytania

Zadaj pytanie dotyczące produktu lub zostaw komentarz na jego temat.

Sprawdź też