Menu

Access Point TP-LINK EAP235-WALL- Zamów do 16:00, wysyłka kurierem tego samego dnia!

Cechy produktu
  • Producent Tp-link 
Opis

AP TP-LINK EAP235-Wall [Najważniejsze właściwości] Najważniejsze atrybuty - wytworny wygląd: ultracienka pokrywa o grubości 15 mm i uniwersalna kompozycja sprawiają, iż urządzenie wtapia się w każde otoczenie - spełni oczekiwania w pokoju hotelowym, szpitalu oraz biurze oraz w akademiku i w każdym innych wnętrzu - prosty montaż i obsługa PoE: budowa umożliwiająca szybki montaż zapewnia bezproblemową instalację urządzenia w typowej puszcze przyłączeniowej, a obsługa PoE zagwarantuje pokaźniejszą swobodę wyboru lokalizacji dla punktu dostępowego - Porty: 4 gigabitowe porty Ethernet do mostkowania (1 port uplink + 3 porty downlink), w tym jeden port downlink z obsługą PoE pass-through, przeznaczony do zasilania urządzeń przewodowych - Wysoka wydajność: Dwa pasma w standardzie 802.11ac Wave 2 z technologią 2x2 MU-MIMO prędkości sięgające 1,200 Mb/s, a także zgodność z wieloma urządzeniami - Możliwość zarządzania w chmurze, a także poprzez aplikację Omada to niezwykła wygoda i oszczędność czasu - Zabezpieczenia klasy biznesowej bronią sieć Wi-Fi przed atakami - Bezpieczeństwo sieci dla gości zagwarantuje uwierzytelnianie przez usługę Facebook Wi-Fi albo z wykorzystaniem wiadomości SMS, a także zaawansowana technika zabezpieczeń sieci bezprzewodowej Sieć Wi-Fi 11ac w każdym pomieszczeniu dedykowana, prywatna sieć Wi-Fi we wszystkich pomieszczeniach Umieszczenie urządzeń EAP w każdym pokoju pozwala na gościom korzystanie z prywatnej sieci Wi-Fi, która zapewnia wysokie prędkości, silny sygnał i zasięg obejmujący całą przestrzeń.

[Sieć Wi-Fi 11ac w każdym pomieszczeniu] MU-MIMO + dwa pasma Wi-Fi: Szybsze i sprawniejsze połączenia wykorzystanie technologii MU-MIMO w standardzie 802.11ac Wave 2 powoduje, że z Internetem może dopasowywać się więcej użytkowników w tym samym czasie, a prędkości połączeń są widocznie wyższe, osiągając nawet 1200 Mb/s.

przystępność dwóch pasm - 2,4 GHz i 5 GHz - powoduje, iż z siecią może zespajać się więcej różnorodnych maszyn. [Ultracienka i dyskretna budowa] Ultracienka i dyskretna budowa Punkt dostępowy montowany na ścianie o najcieńszej na rynku obudowie — liczącej zaledwie 15 mm — to urządzenie o wyjątkowo stylowym i bezkompromisowym wyglądzie.

nadaje się więc do każdego wnętrza — z skutecznych połączeń Wi-Fi można korzystać w hotelu, w szpitalu, w biurze, a nawet w akademiku. Bezproblemowe rozmieszczenie dzięki zasilaniu PoE Obsługa PoE w standardzie 802.3af/802.3at usuwa kompletnie uzupełniające okablowanie.

Aby korzystać z urządzeń, starczy podłączyć dotychczas używane przewody Ethernet. Szybka i prosta instalacja EAP235-Wall to urządzenie tak proste w instalacji, że nie wymaga dodatkowego budżetu, czasu ani profesjonalnej wiedzy [Porty gigabitowe do mostkowania sieci] Porty gigabitowe do mostkowania sieci wyposażony w cztery gigabitowe porty (1 port uplink + 3 porty downlink), w tym jeden port downlink z obsługą PoE pass-through, punkt dostępowy zezwala na łączenie się wielu urządzeń z gigabitową siecią.

Do zasilania sprzętów przewodowych, takich jak telefony VoIP, nie są potrzebne żadne dopełniające przewody elektryczne. Możliwość zarządzania z chmury — w dowolnym miejscu, o dowolnej porze Narzędzia wykonane z myślą o przełącznikach EAP — kontroler sprzętowy Omada OC200 oraz oprogramowanie Omada Controller — to pokaźne ułatwienie w zarządzaniu i monitorowaniu sieci Omada w czasie rzeczywistym.

Natomiast dzięki usłudze cloud bezpieczny dostęp do platformy zarządzania można uzyskać z dowolnego miejsca. Przystępne zarządzanie przez aplikację Omada Konfiguracja sieci poprzez aplikację trwa zaledwie kilka minut.

Omada zezwala na dostosowanie ustawień do swych preferencji, monitorowanie stanu sieci oraz zarządzanie połączonymi klientami - a wszystko to z poziomu smartfona lub tableta. Specyfikacja technologiczna parametry SPRZĘTOWE Porty Uplink: 1 port Ethernet 10/100/1000 Mb/s Downlink: 3 porty Ethernet 10/100/1000 Mb/s (Jeden port obsługuje PoE OUT.

Funkcja ta wymaga obsługi standardu 802.3at PoE+, a maksymalna moc wyjściowa to 13 W.) Zabezpieczenia fizyczne Tak Przyciski Reset Zasilanie 802.3af/802.3at PoE pobór mocy 9,8 W/24,4 W (z PoE Out) wymiary 143 × 86 × 20 mm (5,6 × 3,4 × 0,8 cali) Antena 2 anteny w dwóch pasmach 2,4 GHz: 2*4 dBi 5 GHz: 2*4 dBi Montaż Montaż naścienny cechy TRANSMISJI BEZPRZEWODOWEJ Standardy bezprzewodowe IEEE 802.11a/b/g/n/ac Częstotliwość pracy 2,4 GHz i 5 GHz szybkość transmisji 5 GHz: do 867 Mb/s 2,4 GHz: do 300 Mb/s Funkcje transmisji bezprzewodowej 16 SSID(do 8 SSID na każdym paśmie) Wyłączanie sieci bezprzewodowej samoczynny dobór kanału Kontrola mocy transmisji QoS (WMM) MU-MIMO Sterowanie pasmem Beamforming Równoważenie obciążenia pasma Limit szybkości Harmonogram restartu Harmonogram sieci bezprzewodowej Statystyki sieci bezprzewodowej w oparciu o SSID/AP/klienta Bezpieczeństwo transmisji bezprzewodowej Uwierzytelnianie przy pomocy strony powitalnej Kontrola dostępu oczyszczanie adresów MAC Izolacja klientów sieci bezprzewodowej Mapowanie SSID do...

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.