Menu

Adapter Savio SAVBLUEADABT-040 Darmowy odbiór w 21 miastach!

Cechy produktu
  • Producent Savio 
Opis

zastosowanie Adapter Bluetooth Savio BT-040 znakomicie stanie na wysokości zadania do podłączania komputera wyposażonego w port USB z urządzeniami bluetooth. Jego drobne wymiary sprawią, iż będzie ledwie widoczny, jednocześnie w pełni zachowując swoją funkcjonalność.

Warto wiedzieć Adapter Bluetooth Savio BT-040 współpracuje z systemami operacyjnymi takimi jak Windows 2000/XP/VISTA/, a także Windows 7/8/10. Jest kompatybilny z USB 2.0 i 1.1 oraz ma wsteczną kompatybilność z Bluetooth 3.0 + HS, 2.1 + EDR i 2.0.

Obsługuje profile Networking, Dial-up, Fax, LAN Access, nie wymaga sterowników, a także ma zasięg do 50 metrów, natomiast szybkość transmisji informacji wynosi 3Mbps. Firma Savio marka Savio znana jest z wprowadzania na rynek produktów przydatnych jednocześnie do pracy, rozrywki, jak i rozwijania swych pasji.

Produkty te cechują się zwykle niezawodnością w rozsądnej cenie. Właścicielem firmy Savio jest firma Elmak Sp. Z o.o. - firma pilotów zdalnego sterowania, oświetlenia LED i sterowników elektronicznych do sprzętu AGD.

marka zgromadziła szereg nagród i tytułów, m.in. „Lidera Innowacji i Rozwoju", a wśród jej klientów znajdują się renomowane firmy, jak Samsung, De Dietrich, HBO, Canal+ czy O2.

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.