Menu

UGREEN ADAPTER USB BLUETOOTH 4.0 QUALCOMM CZARNY - 30524- natychmiastowa wysyłka, ponad 4000 punktów odbioru!

Cechy produktu
  • Producent UGREEN 
Opis
Adapter Bluetooth 4.0

Adapter Bluetooth marki UGREEN to genialny gadżet, który umożliwi nam podłączenie za pomocą USB do komputera wielu sprzętów obsługujących technikę Bluetooth 4.0, a także wcześniejsze (3.0 / 2.1 / 2.0 / 1.1). Adapter jest kompatybilny z smartfonami, drukarkami bluetooth, myszkami i klawiaturami bezprzewodowymi, przenośnymi głośnikami bluetooth, słuchawkami bezprzewodowymi i z wieloma innymi urządzeniami.
Qualcomm aptX

Protokół aptX to technika producenta Qualcomm, która zezwala na przesyłanie wysokiej jakości dźwięku za pośrednictwem standardu Bluetooth. Technologia aptX jest w stanie przesyłać muzykę na pełnej przepustowości tj. W częstotliwości 16-bitowej/44,1 kHz, czyli w jakości, jaką wykorzystują płyty CD bez jakichkolwiek zakłóceń. Kodek Qualcomm aptX pozwala na słuchanie bezstratnej muzyki bez jakichkolwiek opóźnień i przede wszystkim - bez żadnych kabli.

Specyfikacja

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.