Menu

Boss Energy Extra Ginseng na Erekcję 2 szt. | 100% ORYGINAŁ| DYSKRETNA PRZESYŁKA

Cechy produktu
  • Producent Boss Series 
Opis

Boss Energy Extra to najnowszy i najskuteczniejszy w tej chwili preparat dla panów o wydłużonym działaniu, aż do 4 dni! powoduje uzyskanie wzwodu i utrzymanie silnej erekcji. To sprawdzony i naprawdę działający preparat dostępny bez recepty używany w problemach z uzyskaniem wzwodu.

Zamiennik niebieskich tabletek oraz innych pigułek wspomagających erekcję.nieprzeciętny skład sprawia szybką i długą erekcję, którą w nieskomplikowany sposób osiągniesz poprzez 4 dni. Wystarczy jedna tabletka BOSS i w ciągu godziny osiągasz niesamowity wzwód, a potem radość ze nieprzeciętnego seksu.

komponenty zawarte w Boss Energy to znane od wieków ziołowe składniki, które rozszerzają poziom libido i przywracają siły witalne.Boss Energy przyczynia się do łatwiejszych i szybszych erekcji w niedługim czasie od spożycia.

Efekt ten utrzymuje się do 4 dni! Pomaga mężczyznom w sposób zdumiewający odzyskać satysfakcję we współżyciu seksualnym. Boss Energy daję Ci nieodpartą gwarancję pokonania lęków przed nieudanym stosunkiem seksualnym w każdym wieku!Sposób wykorzystania:starczy 1 tabletka na około godzinę przed planowanym stosunkiem.Uwaga: Nie wolno przekraczać dawki jednej tabletki na dobę.

Zawartość opakowania 2 tabletki...

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.