Menu

Krople Guarana Większe Pożądanie 30ml

Cechy produktu

  • Producent cobeco 

Opis

Guarana Drops Prov Dostarczają seksualnej energii dzięki Guaranie i Argininie. Parametry: - Daje solidny zastrzyk energii seksualnej - Wspiera poprawną I zdrową spermatogenezę Guarana Drops to krople, zawierające niepowtarzalną mieszankę naturalnych części, miedzy innymi Guaranę I L-Argininę.

To właśnie one są odpowiedzialne za dostarczenie zastrzyku energii i zagwarantowanie polepszonej kondycji seksualnej. Doskonale stymulują doznania erotyczne. Jak artykuł działa? Krople szybko są wchłaniane do organizmu, poprzez co prawie natychmiast wpływają na pracę narządów płciowych.

Głównym elementyem tego produktu jest Guarana połączona z LArgininą. Ta nadzwyczajnie wyważona mieszanka gwarantuje dodatkowa energie seksualna i polepszona kondycje. Jednym z produktywnych składników Guarany jest kofeina, naturalny pobudzający stymulant.

Zatem, Guarana sprawi, że zmęczenie będzie mniej odczuwalne, a umysłowa, fizyczna i w głównej mierze seksualna efektywność się poprawi. L-Arginina HCL stymuluje przepływ krwi do i w narządach płciowych, co należycie wpływa na ich prace.

Witamina C przyczynia się do właściwego funkcjonowania system nerwowego i dba o właściwy zasób energii w organizmie, dzięki temu polepszona kondycja fizyczna i energia seksualna pozwolą na niezapomniane wrażenia.

elementy Zawartość 30ml komponenty zawarte w 8ml: woda, 80 mg Guarany (Paullinia Cupana); 40 mg L-Arganiny HCL; 20 mg Witaminy C (jako kwas askorbinowy, 25% ZDD*); Alkohol (0,4%); Gliceryna; substancje konserwujące: E211, E202.

*ZDD Zalecana Dzienna Dawka ** ZDD nie oznaczono. Zalecane używanie: Wypić 4 ml (ok 20 kropli) z woda 30 minut przed aktywnością seksualna. Nie zażywać więcej niż 1 dawkę na 24 godziny. Nie przekraczać zalecanej dziennej dawki dane uzupełniające realna mętność płynu nie wpływa na efekt preparatu.

Ten artykuł jest suplementem diety z L-Argininą i Witamina C. Dodatek do diety nie powinien być użytkowany jako zamiennik do rozmaitej i zrównoważonej diety ani do prowadzenia zdrowego stylu życia. Trzymać z dala od dzieci.

Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu. Wykonano Cobeco Pharma Manufacturing B.V. Postbus 22380, 3003 DJ Rotterdam, NL

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.