Menu

Krople Yummy Cum Smaczniejsza Sperma 30ml | 100% DYSKRECJI | BEZPIECZNE ZAKUPY

Cechy produktu

  • Producent cobeco 
  • Pojemność 30 ml

Opis

Yummy Cum Drops ulepszają smak nasienia, jak dodatkowo zwiększają jego pojemność. Te unikalne krople naturalnie ulepszają zdrowie narządów płciowych.Swoje cechy zawdzięczają wyciągowi z Wierzby Białej i Argininie.

Jak produkt działa? Krople te są łatwo absorbowane przez organizm, dzięki czemu od razu przyczyniają się do wspomagania spermatogenezy i utrzymania narządów płciowych w zdrowiu, co w konsekwencji stymuluje produkcję nasienia, oraz sprawia, ze ma ono udoskonalony smak.

Wyciąg z Białej Wierzby ma pozytywny wpływ na funkcjonowanie narządów płciowych, oraz obfitość nasienia. Arginina natomiast zapewnia właściwy przepływ krwi do genitaliów. Dodatek imbiru powoduje, iż słonawo-gorzki smak nasienia jest zneutralizowany.

Guarana i orzechy koli, ponadto wchodzące w skład artykułu, są naturalnymi składnikami pomagającymi ograniczyć zmęczenie po stosunku, gwarantują przypływ energii seksualnej I udoskonalają wydajność fizyczna.

Witamina C, jako antyoksydant, wspiera zdrowe funkcjonowanie systemu nerwowego i reguluje zasoby energii w organizmie. Doskonały produkt dla poprawy wewnętrznej witalności. Zawartość 30ml elementy zawarte w 8ml: woda, 237mg orzechów Kola (Cola acuminate); 237 mg Guarany (Paulinia cupana); 237 mg wyciągu z kory z Wierzby Białej (Salix alba); 122 mg Argininy HCL; 122 mg Tyrozyny; 48mg Witaminy C ( jako kwas L-askorbinowy, 61% ZDD); 4 mg pieprzu czarnego (piper nigrum); 4mg Imbiru (olej z Zingiber officinale); 4mg Spiruliny (Arthrospira platensis); substancje konserwujące: E202, E212.

Zalecane stosowanie Wstrząsnąć przed wykorzystaniem. Zażywać 4ml (około 20 kropli) razem z woda. Nie zażywać więcej niż 8ml na 24 godzin. Nie przekraczać zalecanej dawki dziennej. Informacje uzupełniające Ten towar jest suplementem diety z zawartością ziół, witamin I aminokwasów.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.