Menu

Spanish Fly MAROC

Cechy produktu

  • Producent Cobeco 

Opis

kombinacja składników love drops (podając za producentem) samoistnie i typowo w bezpieczny sposób oddziałuje na popęd płciowy i zwiększa doznania erotyczne. Ponadto wyostrza zmysł dotyku, a co z tego wynika czerpiemy większą przyjemność z życia intymnego.

towar jest asygnowany jednocześnie dla panów jak i dla kobiet, powiększając pożądanie. Reguluje poziom hormonów: u mężczyzn testosteronu, a u pań estrogenu. W swoim składzie ma także środek odżywczy zawierający witaminy i żelazo, krzem, białko, magnez, potas czy wapń.

Czas reakcji organizmu na ten towar to około 15 minut. Specyfik wyostrza także wrażliwość w miejscach intymnych poprzez potężne ukrwienie, a co z tego wynika pobudzenie ich zakończeń nerwowych. Zdaniem niektórych zezwala na zerwanie z rutyną podczas łóżkowych uniesień, intensywniej wpływając na chęć na seks. Zachęca do zakupu tego preparatu, reklamując go, jako powiększającego libido. Jest w całości bezpieczny


Bezpieczny dla ciała: tak
EAN: 8717344178785

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.