Menu

Suplement Diety Maksymalna Witalność Kobra 60 caps. | 100% DYSKRECJI | BEZPIECZNE ZAKUPY

Cechy produktu
  • Producent Cobeco Pharma 
Opis

Kobra Przyczynia się do korzystnego metabolizmu energetycznego dzięki witaminom C, B2, B3, B5 i B12 cechy: - Wspomaga właściwy metabolizm energetyczny - Ma pozytywny wpływ na produktywność fizyczną - udoskonala wytrzymałość fizyczną - Przyczynia się do wzrostu energii seksualnej Kobra jest oryginalnym suplementem diety, który ulepsza metabolizm energetyczny jest oparte na jednostajnym połączeniu witamin B2, B3, B5 i B12 i C.

Kobra przyczynia się do trafnego metabolizmu, zwiększoną wytrzymałość I zapewnia więcej energii. Służy dla korzystnego zdrowia wewnętrznego i poprawy wydajności seksualnej i korzystnego samopoczucia. Jak artykuł działa? Wysokiej jakości elementy tego kompleksu witamin są dodatkiem do normalnej codziennej diecity i zawierają komponenty odżywcze i witaminy, które pomagają organizmowi funkcjonwać adekwatnie.

Dodatek Witaminy B5 (kwas pantotenowy), witaminy B2 (ryboflawina), witaminy B3 (niacyna) i witaminy B12 (kobalamina) odgrywa ważną rolę w dostarczaniu energii do organizmu,w wytwarzaniu hormonów i dobrym funkcjonowaniu układu nerwowego, Ma to pozytywny wpływ na wydolność fizyczną i psychiczną.

Witamina C (kwas askorbinowy) jest w pierwszym rzędzie ważna dla dobrej wytrzymałości.,gwarantuje również adekwatne funkcjonowanie układu nerwowego i zaopatrzenia w energię. Wyważone połączenie witaminy B i C przyczynia się do poprawy sprawności fizycznej i wytrzymałości.

To może stymulować zdrowie seksualne i libido. Komponenty Zawartość 30 Tabletek / 60 Tabletek elementy w 1 tabletce: substancja wypełniająca: E460; Anty spoiwa: E570, E470, E551; Witamina C (kwas Laskorbinowy); Zagęszczająca: E468; Środki powlekające: (hydroksypropylometyloceluloza; kolory: dwutlenek tytanu E172 (nośnik: triacetyna); Hydroksypropylocelulozę, wosk Carnauba); Niacyna (Niacyna); Kwas pantotenowy (Dpantotenian wapnia); Witamina B2 (ryboflawina), witamina B12 (cyjanokobalamina).

Zalecane wykorzystywanie Brać raz dziennie 1 tabletkę z wystarczającą ilością wody. Nie należy przyjmować więcej aniżeli 1 tabletki w ciągu 24 godzin. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki. Dane uzupełniające Jest to suplement diety zawierajacy witaminy.

Suplement diety nie może być stosowany jako substytut najróżniejszej diety i zdrowego trybu życia. Trzymać poza zasięgiem dzieci. Przechowywać w chłodnym, suchym miejscu. Tworzono Cobeco Pharma Manufacturing B.V.

Postbus 22380, 3003 DJ Rotterdam, NL

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.