Menu

Większe Pożądanie Krople Hiszpańska Mucha 15ml

Cechy produktu

  • Producent cobeco 

Opis

Spanish Fly – Desire Pobudza wydajność seksualną, posiada L-argininę i Witaminę C. Właściwości: - ulepsza produktywność seksualną - Stymuluje energię erotyczną - polepsza witalność - Pobudza pożądanie seksualne i poczucie intymności Spanish Fly - Desire stymuluje w oryginalny sposób pożądanie, oraz dostarcza uzupełniającej energii seksualnej i słusznego erotycznego podniecenia.

Krople te stymulują erotycznie, roznamiętniając pragnienie. Dla zwiększonego popędu seksualnego i uzupełniającej przyjemności. Jak artykuł działa? Ten oryginalny artykuł powiększa w sposób naturalny popęd seksualny.

Krople prosto i ekspresowo absorbowane przez organizm dostarczają impulsów erotycznych. Starannie przypasowany skład zapewnia pełne zastosowanie właściwości L-argininy HCI, głównej substancji aktywnej tego suplementu.

L-arginina HCL pobudza krążenie krwi w narządach płciowych, co ma pozytywny wpływ na aktywność seksualną. Witamina C zapewnia prawidłowe funkcjonowanie układu nerwowego i zapewnia słuszny dopływ energii w organizmie.

Wpływa to poprawnie na solidność fizyczną i energię seksualną, a tym samym rozszerza pożądanie. Składniki Zawartość 15ml elementy zawarte w 3 ml: woda, 40,5 mg L-arginina**, 15 mg witamina C ( w postaci kwasu L-askorbinowego) (18,75%*), substancje konserwujące: E211, E202.

*ZDD Zalecana Dzienna Dawka ** ZDD nie oznaczono. Zalecane używanie Przed połknięciem umieścić 3 ml (15 kropli) pod językiem, zażywać na 30 minut przed stosunkiem. Nie zażywać więcej niżeli 3 ml na dobę.

Nie przekraczać zalecanej dawki dziennej. Informacje uzupełniające To jest suplement diety zawierający Argininę i witaminę C Nie należy przekraczać zalecanej dawki dziennej. Dodatek do diety nie powinien być wykorzystywany, jako zamiennik do różnorodnej i stabilnej diety ani do prowadzenia zdrowego stylu życia.

Przechowywać poza zasięgiem dzieci. Przechowywać w chłodnym i ciemnym miejscu wytwarzano Cobeco Pharma Manufacturing B.V. Postbus 22380, 3003 DJ Rotterdam, NL

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.