Menu

Hamax Caress Special Edition 2021 Child Seat incl. Lockable Bracket, czerwony/czarny 2021 Mocowania fotelików Przy złożeniu zamówienia do godziny 16 ( od Pon. do Pt., wszystkie metody płatności z wyjątkiem przelewu bankowego), wysyłka odbędzie się tego samego dnia.

Cechy produktu

  • Producent Hamax 

Opis

rodzaj: montaż z tyłu; wariant konstrukcji: montaż na bagażniku; Główne dane: Zalecany wiek: min. 9 miesięcy; Maksymalna dopuszczalna waga: 22 kg; Sprzęt: Oparcie dostosowywane: tak; Podnóżek dostosowywane: tak; Zakres dostawy: Uchwyt wliczony w przesyłkę: tak; detale: regulowane oparcie siedzenia w celu dopasowania pasów do wielkości dziecka, zintegrowana wyściółka, nowy system podnóżka - można regulować jedną ręką, Nowy system uprzęży z ochraniaczami na ramiona, lepsza widoczność dzięki reflektorom z tyłu, bezpieczna i łatwa uprawa, Wnęka na kask gwarantująca stosowny komfort podczas noszenia kasku rowerowego, Uchwyty są zamykane na klucz

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.