Menu

Bramka do kominka

Cechy produktu

  • Producent Kaminer 

Opis

Bramka bezpieczeństwa do kominka (bramka + 4 panele) - ciesz się widokiem płonącego kominka bez ryzyka oparzenia. Bramka świetnie ochroni Twoją rodzinę.

pasuje do wszelkich kominków, dużo realnych konfiguracji. Pełni uzupełniającą funkcję bramki ochronnej do przejść, do schodów (maksymalnie do 300 cm).

Prosty montaż i demontaż, pozwoli na szybką zmianę konfiguracji, przeniesienie lub schowanie konstrukcji.
Bramka zamyka się za zatrzask. aby ją otworzyć należy ścisnąć górną część "klamki", lekko unieść i otworzyć prawo albo lewo - a wszystko jedną ręką! Taki sposób zapewnia bezpieczeństwo, iż pociecha nie otworzy bramki samodzielnie.Po złożeniu, bramka zajmuje niewiele miejsca i można przechowywać ją na płasko np. Za szafą, w kantorku, pod większą kanapą itp.

Dzięki możliwościom różnych konfiguracji pod dowolnym kątem, możesz połączyć bramkę nawet do nietypowych kominków czy przejść/ścian


Bramka może służyć także jako zagroda dla zwierzaka, np. Psa - jednocześnie jako element do przykręcenia do ściany, jak i do zabezpieczenia przejść, schodów czysolidnego wnętrza. Ale to nie wszystko! Bramka jest nieprzeciętna na dodatek do zabezpieczenia grilla!
Możliwości są niemal nieograniczone!


Bramki posiadają specjalne demontowalne końcówki do przykręcenia do ściany.
nabywając więcej niz 1 sztukę (czyli mając więcej paneli) bramkę można dowolnie rozbudowywać - wręcz w nieskończoność!

W komplecie:

* 1 bramka
* 4 boczne panele
* komponenty montażowe

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.