Menu

Filtr PGYTECH CPL do DJI Mavic Air 2

Cechy produktu

  • Producent PGYTECH 

Opis

Najwyższa jakość

Filtr posiada twardą powłokę, która chroni obiektyw i i czujniki, uniemożliwiając przedostawaniu się światła UV do aparatu. Blokuje niebieskie światło, które podczas fotografowania na otwartych przestrzeniach takich jak morze czy obfite pola, uniemożliwia powstawaniu na zdjęciu niebieskich oraz białych prześwitów.


Uzyskaj piękne smugi

zapobiega prześwietleniu i nasyca kolory. Jest to istotnie {pomocn|przydatn)e podczas rejestrowania mgieł lub nocnych smug światła, takich które powstają np. Przy próbie uchwycenia samochodu w trakcie jazdy. Redukuje prędkość przysłony w celu stworzenia, płynnych, filmowych ujęć.


Filtr CPL

Filtr CPL eliminuje odblaski błyszczących powierzchni takich jak woda, śnieg, a nawet szyby. Zwiększa nasycenie kolorów i przejrzystość obrazu, tworząc bardziej wyraziste i żywe zdjęcia. Przekręć nim, aby zwiększyć efekt polaryzacyjny.


Filmowe nagrania

Hybrydowy filtr ND-PL chroni przed niechcianymi odbiciami światła. Aby tworzyć żywsze zdjęcia, nasyca kolory i poprawia ostrość obrazu. Skraca czas otwarcia migawki i chroni przed prześwietleniem, dzięki czemu uzyskamy piękne, filmowe nagrania z lotu. Przekręć go, aby zwiększyć efekt polaryzacyjny.


Przemyślany design

Aluminiowa rama CNC Aviation sprawia, że filtr jest wyjątkowo lekki, a jednocześnie bardzo wytrzymały. Filtr został starannie zaprojektowany, dzięki czemu filtr nie wpływa na równowagę drona, a materiał, z którego został wykonany, zapewnia odporność na korozję.


Niemiecka jakość szkła

Filtr wykorzystuje niemieckie szkło SCHOTT, które zostało wielokrotnie oszlifowane i wypolerowane, dzięki czemu posiada niski współczynnik załamania światła, co sprawia, że uzyskane na zdjęciu kolory są bardzo dokładne. Dwustronna, wielowarstwowa powłoka filtra odpycha wodę i olej, co ułatwia utrzymanie go w czystości. Twarda powłoka filtra czyni go również odpornym na zarysowania.

Specyfikacje


Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.