Menu

PGYTECH Filter for MAVIC 2 PRO - ND/PL SET (Profes

Cechy produktu

  • Producent PGYTECH 

Opis

nadzwyczajna jakość obrazu

Zaprojektowane specjalnie dla DJI Mavic 2 Pro filtry PGYTECH z serii Professional to nieprzeciętna jakość obrazu i wykonania. Aby wyjść naprzeciw profesjonalnym fotografom, do ich budowy zastosowano wysokiej klasy niemieckie optyczne szkło Schott. Ich niewielka waga od 2g (UV/ND) do 4g (CPL/ND-PL) nie wpływa na pracę gimbala. W dodatku aluminiowy pierścień perfekcyjnie wpasowuje się w kolorystykę Mavic 2, a równocześnie pozwala na łatwą instalację akcesorium.


progresywna technologia ochronna

W procesie produkcyjnym na szkło filtra nakładane są specjalne powłoki, które zapewniają hydrofobowość, oleofobowość, jak również niezwykłą oporność na zarysowania. Dzięki czemu powierzchnię filtra można z łatwością oczyścić np. Z kropel wody.


Filtr polaryzacyjny

Filtr CPL, znany w dodatku jako polaryzator kołowy, jest wykorzystywany przeważnie do eliminacji zgubnego niemetalicznego światła odbitego i intensyfikacji kolorów. Do jego popularnych zastosowań zalicza się w dodatku wzmacnianie niebieskiego koloru np. Nieba i podkreślenie bieli chmur. Niejednokrotnie korzysta się z niego również przy kadrach, które muszą być realizowane poprzez szkło, pod albo bezpośrednio nad wodą. Dzięki filtrowi CPL, obraz staje się bardziej szczegółowy, wyrazisty i przejrzysty.


Filtr ND

Głównym celem wykorzystywania filtrów ND jest redukcja ilości światła wpadającego do obiektywu, tak żeby móc ustawić odpowiedni do potrzeb użytkownika czas naświetlania i uniknąć nadmiernej ekspozycji na słońce. Przy pomocy filtrów ND można także używać niskich czasów naświetlania w trakcie nagrywania video, aby uzyskać pożądane efekty. Dzięki zaimplementowaniu procesu ściemniania powłoki, uniknięto problemów z przekształceniem barw, które często występują w sytuacji konwencjonalnych filtrów ND.


niewiele znacząca waga, wysoka precyzja wykonania

Aluminiowa rama filtra tworzona została z unikatową precyzją, dzięki temu uzyskano nad wyraz lekką obudowę, ważącą zaledwie 2 g. W żadnym stopniu nie wpływa ona negatywnie na działanie kamery czy właściwości lotu drona. Warto w dodatku wspomnieć o nieskomplikowanym montażu filtra. Artykuł spełnia również normy środowiskowe UE ROHS dotyczące substancji krzywdzących.


Najwyższa jakość optyki

Dzięki nanometrycznemu, dwustronnemu, wielowarstwowemu procesowi powlekania próżniowego, filtr nie tylko doskonale broni obiektyw,ponadto rozszerza przezroczystość obrazu i ulepsza odcienie. Warstwa antyrefleksyjna nakładana jest z obu stron, tak by maksymalnie powiększyć jej sprawność. Filtr korzysta z niemieckiego szkła SCHOTT, dzięki któremu może sprostać choćby największym wymaganiom użytkowników.

Specyfikacja

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.