Menu

PGYTECH Landing Gear Extensions LED Headlamp Set f

Cechy produktu

  • Producent PGYTECH 

Opis

Nagrywaj w nocy

dostosuj jasność do swych potrzeb przekręcając lampę. Oświetlenie LED produkcji PGY proponuje trzy stopnie jasności: jasne, przeciętne i słabe. Istnieje też możliwość obrócenia oświetlenia pod kątem 30 poziomów. W zależności od natężenia światła, lampy mogą działać od 25 minut do nawet 5 godzin.
Ląduj nawet na nierównej nawierzchni

Dzięki podwyższeniu aż o 35 mm, Mavic będzie w stanie wylądować w miejscach wcześniej nieosiągalnych. Dopełniającą zaletą podwyższenia jest ochrona przed skażeniami, a także uszkodzeniami gimbala i kamery.
mocne wykonanie

Podwyższenie podwozia wyprodukowane jest z najwyższej jakości materiałów kompozytowych. Dzięki temu jest ono jednocześnie lekkie, jak i wytrzymałe. Wszystkie te czynniki wpływają na to, że podwyższenie pozwala na nam twardsze niżeli do tej pory lądowanie, nawet w nieoczekiwanych okolicznościach.


Przemyślany design i przystępny montaż

Montaż podwyższenia jest bezproblemowy ze względu na to, że jest one w pełni kompatybilne z dronem DJI Mavic Pro. Instalacja nie wymaga żadnych dodatkowych narzędzi, części czy specjalnych umiejętności.
dodatkową zaletą artykułu są jego rozmiary, które zostały przemyślane i nasz Mavic mieści się do oryginalnej, skórzanej torby produkcji producenta nawet z zamontowanym przedłużeniem.

Multimedia


W pakiecie

Specyfikacja


Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.