Menu

PHILIPS HQ11/50

Cechy produktu

  • Producent PHILIPS 

Opis

 Philips RQ11/50 Shaver Series 7000 SensoTouch głowica goląca przez dwa lata głowice golarki usuwają z Twojej twarzy średnio 9 milionów włosów. Wymień głowice na świeże i ponownie ciesz się całkowitą wydajnością.

Głowice Philips RQ11/50 asygnowane są do golarek SensoTouch 2D (RQ11xx). Aby uzyskać najkorzystniejsze rezultaty, zmieniaj głowice co 2 lata. Zaimplementowany w głowicach Philips RQ11/50 system GyroFlex 2Ddopasowuje się do kształtu twarzy i gwarantuje mniejszy nacisk i mniej podrażnień.

System podwójnych ostrzy w podciąga włosy i przycina je na linii skóry, a zaimplementowana technologia SkinGlide obniża tarcie i zezwala na płynny ruch wzdłuż skóry, gwarantując proste i staranne golenie. Zastosowanie w głowicach Philips RQ11/50 uszczelnienia Aquatec pozwala wybrać sposób golenia.

Można zdecydować się na komfortowe golenie na sucho lub odświeżające golenie na mokro z zastosowaniem żelu lub pianki, takna dodatek ochronić skórę. Głowica jest szczególnie proste w czyszczeniu - wystarczy ją otworzyć i wykorzystać załączonej szczoteczki do czyszczenia, aby wymieść pozostałe włoski.

Do modelu SensoTouch 2D (RQ11xx)...

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.