Menu

Wkład czyszczący PHILIPS JC302/50

Cechy produktu

  • Producent PHILIPS 
  • Rodzaj produktu wkład 

Opis

Wkład czyszczący do systemu SmartClean to wygodny sposób na wyczyszczenie, konserwację i odświeżenie golarki — pozwala utrzymać ją w nadzwyczajnym stanie każdego dnia Golarka jak nowa Do wszystkich systemów SmartClean -2 sztuki w opakowaniu -Czyszczenie -Smarowanie -Odświeżanie System Dual Filter oczyszcza golarkę z włosków, pianki i żelu System Dual Filter oczyszcza golarkę z włosków, pianki i żelu.

unikatowy podwójny filtr uniemożliwia blokowaniu głowic golących poprzez włoski, pomagając w utrzymaniu nieprzeciętnego działania golarki. Aktywna konserwacja ogranicza tarcie i zużycie ostrzy System aktywnej konserwacji zniża tarcie oraz zużycie głowic golących i ostrzy, dzięki temu golarka dłużej działa jak nowa.

Czyści do 10 razy precyzyjniej aniżeli woda zastosowanie systemu DualFiltration oraz aktywnej konserwacji pozostawia golarkę 10 razy czystszą w przypadku stosowania samej wody. Łagodny dla skóry preparat gwarantuje świeże i higieniczne golenie Niezawierająca alkoholu, przyjazna dla skóry formuła zagwarantuje świeże i higieniczne golenie.

Została opracowana,bronić skórę przed podrażnieniami. Pozostawia świeży zapach na głowicach golących Nowy płyn wkładu do systemu SmartClean ma wyjątkową formułę i przyjemny zapach. Higienicznie czyści golarkę, pozostawiając świeży zapach na głowicach golących.

Skutecznie czyści golarki wykorzystywane z pianką albo żelem Philips SmartClean z wkładami czyszczącymi to pierwszy system do czyszczenia golarek, który produktywnie oczyszcza golarki użytkowane z pianką i żelem. 6 miesięcy wygodnego czyszczenia Jeden wkład czyszczący marki Philips wystarcza na maks.

3 miesiące cotygodniowego używania. Ten komplet 2 wkładów gwarantuje 6 miesięcy komfortowego czyszczenia. Do wszelkich systemów SmartClean Wkłady czyszczące są odpowiednie do wszystkich golarek z systemem SmartClean....

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.