Menu

Wykrój na damską sukienkę z wiązanym dekoltem I NEEDLE MARGARET

Cechy produktu

  • Producent Ineedle 

Opis

Wykrój na luźna sukienkę z wiązanym wycięciem, wspaniała do noszenia na co dzień. Kolorowy, szczególnie korzystnie opisany wykrój pomoże Ci uszyć luźną i wyjątkowo kobiecą sukienkę w rozmiarze od 34 do 44. Sukienka Margaret sięga w okolice kolan, jest dostosowana w biuście i delikatnie zwiększa się ku dołowi. Dekolt sukienki ma delikatny kołnierzyk i doszlifowany jest oryginalnym wiązaniem. Rękawy są wąskie o długości 3/4 (za łokieć). Pomimo, iż sukienka ma swobodny krój, to dzięki prawidłowym proporcjom zastosowanym w wykroju – absolutnie nie poszerza sylwetki, a nawet pozwala „coś" ukryć.

Wykrój na sukienkę Margaret jest umieszczony na bardzo obszernym arkuszu papieru, z wyraźnie rozrysowanymi wymiarami (każdy wymiar jest określony osobnym kolorem) więc odnalezienie właściwego na pewno nie sprawi Ci trudności. W dodatku obok wykroju odszukasz bardzo poręczne podpowiedzi; jak zmierzyć sylwetkę i dobrze wybrać rozmiar bluzy, jak odrysować wzór, w jakiej kolejności wycinać materiał i podpowiedzi jak uszyć wybrany model.


Poziom trudności: 1/4
Czas wykonania: 1/3
Z jakich materiałów najlepiej uszyć spódnicę?

Do uszycia sukienki użyj najlepiej miękko układające się dzianiny, fakturowane, gładkie albo we wzory, dżersej, punto – naturalne bądź mieszane.

Ile materiału potrzeba do uszycia?

Przygotuj 275 cm materiału (przy szerokości belki 140 cm).

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.