Menu

Wykrój na spódnicę damską z zakładkami I NEEDLE FLORENCE

Cechy produktu

  • Producent Ineedle 

Opis

Wykrój na prostą spódnicę z zakładkami, która łączy tradycyjną elegancję i modną ekstrawagancje. Barwny i nad wyraz czytelny wykrój pomoże Ci uszyć prostą spódnicę ołówkową w wymiarze od 34 do 44. Spódnica Florence jest średniej długości, ma przypasowana formę i jest zapinana na zamek kryty. Przód spódnicy zdobią delikatne zakładki, które miękko dopasowują się do sylwetki.

Wykrój na spódnicę Florence jest umieszczony na szczególnie pokaźnym arkuszu papieru, z wyraźnie rozrysowanymi wymiarami (każdy wymiar jest określony osobnym kolorem) więc odnalezienie właściwego z pewnością nie sprawi Ci trudności. Dodatkowo obok wykroju wyszukasz wyjątkowo poręczne podpowiedzi; jak zmierzyć sylwetkę i należycie wybrać rozmiar bluzy, jak odrysować wzór, w jakiej kolejności wycinać materiał oraz podpowiedzi jak uszyć wybrany model.


Poziom trudności: 2/4
Czas wykonania: 1/3
Z jakich tworzyw najlepiej uszyć spódnicę?

Do uszycia spódnicy najlepiej wykorzystaj miękko układające się dzianiny, fakturowane, jersay, punto – naturalne bądź mieszane.

Ile materiału potrzeba do uszycia?

Do uszycia sukienki Florence potrzebujesz 150 cm materiału (przy szerokości belki 140 cm).

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.