Menu

Zestaw 48 stopek MATIC do maszyn do szycia

Cechy produktu

 • Producent Inny / zamiennik 

Opis

1. Stopka uniwersalna z linijką
Stopka z linijką zezwala na łatwiejsze prowadzenie materiału albo ściegu. Dzięki stopce możemy szyć równoległe proste ściegi i dekoracje.

2. Stopka uniwersalna
Stopka uniwersalna (typowa) do ściegów użytkowych.

3. Stopka do naszywania aplikacji pokaźna metalowa otwarta
Stopka szeroka otwarta do naszywania aplikacji asygnowana zwykle do ozdabiania za pomocą ściegów dekoratywnych.

4. Stopka do zamka zwykłego dwustronna
zezwala na nam szycie nad wyraz blisko ząbków zamka. Dzięki czemu zawsze jesteśmy w stanie uzyskać estetycznie wszyty zamek błyskawiczny.

5. Stopka do przyszywania guzików
wykorzystanie gumowych wypustek, a także mocowanie na 2 poprzecznych bolcach pomaga stabilnie przytrzymać guzik podczas szycia.

6. Stopka do wszywania zamków krytych plastikowa
Stopka do zamków krytych, suwaków. Stopka ma ona na spodzie stopki dwa rowki które upraszczają przesuwanie po ząbkach zamka.

7. Stopka do aplikacji na kolisto
Stopka umożliwia naszywania ściegów dekoracyjnych i ściegu satynowego po łukach.

8. Stopka do naszywania koralików i pereł szeroka
Stopka transparentna plastikowa wielka do wszywania koralików i pereł na sznurku lub na żyłce. Do przyszycia używamy ściegu zyg-zak lub inny ścieg dekoracyjny.

9. Stopka do przyszywania zamków zwykłych wąska
zezwala na szycie wyjątkowo blisko ząbków zamka. Dzięki czemu za każdym razem jesteśmy w stanie uzyskać estetycznie wszyty suwak.

10. Stopka uniwersalna z prowadnikiem
Stopka uniwersalna z prowadnikiem ułatwiająca szycie przy krawędzi materiału.

11. Stopka do naszywania aplikacji i ściegów ozdobnych
Stopka klarowna plastikowa do naszycia aplikacji i ściegów ozdobnych. Dzięki przezroczystej konstrukcji stopki łatwiej możemy przyszyć do materiału np: sznurek, naszywkę itp.

12. Stopka do podwijania 6 mm wielka
Stopka do podwijania (obrębiania) służy do wykończenia krawędzi delikatnych dzianin. Szerokość ściegu po przeszyciu wynosi 6 mm.

13. Stopka uniwersalna plastikowa
Stopka stworzona z plastiku wykorzystywana przy szyciu skomplikowanych materiałów na przykład skóry. Usprawnia ona przesuwanie szytych tworzyw posiadających nietypową powierzchnię.

14. Stopka do naszywania aplikacji plastikowa otwarta
Stopka przezroczysta do naszycia aplikacji do ozdabiania dzianin np.: szycie aplikacji, literek czy łatek (naszywek). Profilowany spód stopki umożliwia szycie przez nierówności powstającej aplikacji.

15. Stopka do naszywania aplikacji metalowa otwarta
Stopka otwarta do naszywania aplikacji przeznaczona w głównej mierze do ozdabiania przy pomocy ściegów dekoracyjnych.

16. Stopka do naszywania dekoracyjnych sznurków i gumek
Stopka służy do naszywania sznurków na materiał. Budowa stopki zapewnia równe wszywanie trzech sznurków albo trzech gumek itp.

17. Stopka do patchworku
Stopka do pomocy w szyciu patchworków, łączenia ze sobą dzianin i zszywanie ich. Stopka jest wykorzystywana do szycia ściegiem prostym (stebnowanie), posiada 2 krawędzie szycia: 1/4 cala oraz 1/8 cala.

18. Stopka splotowa/do przyszywania tasiemek
Stopka regulowana, przeznaczona jest do przyszywania dekoratywnych elementów, tj. Cekinów, pereł, wstążek a choćby taśm do maksymalnej szerokości 5 mm.

19. Stopka do wszywania wypustki (bizy) gruba - duża
Stopka wykorzystywana jest na ogół do tworzenia i wszywania wypustek (sznurka, bizy, kedry itp). Ma specjalne rowki dzięki którym stopka bez problemu wszywa wypustki m.in. Sznurek.

20. Stopka uniwersalna z otworem zabudowana
Stopka uniwersalna, mająca w swojej plastikowej części otwór umożliwiający wszywanie sznurków / taśm o szerokości do 5mm. Jest w dodatku zabudowana co ulepszony docisk materiału.

21. Stopka do ściegu prostego / pikowania
Stopka dzięki której ułatwi nam szycie ściegiem prostym równocześnie wyjątkowo cienkich jak i grubych tworzyw.

22. Stopka do patchworku z prowadnikiem
Stopka z prowadnikiem 1/4 cala służąca do pikowania w szwie oraz do łączenia dwóch dzianin. Dzięki stopce możemy przyszyć kilka warstw tworzyw ze sobą na zakładkę albo metodą "na styk". Dzięki czemu stopka prowadzona jest tuż przy krawędzi dzianiny.

23. Stopka do ściegu owerlokowego z szerszym języczkiem
Stopka do ściegu owerlokowego ze specjalnym szerszym języczkiem. Użyciem stopki jest obrzucanie krawędzi tworzyw, dzięki temu boki dzianin nie będą się zawijały i marszczyły.

24. Stopka do wszywania kordonków (5)
Dzięki 5 dziurkom na spodzie stopki możemy naszyć 5 kordonków na materiał.

25. Stopka do wszywania kordonków (7)
Dzięki 5 dziurkom na spodzie stopki możemy naszyć 7 kordonków na materiał.

26. Stopka do patchworku z centralnym prowadnikiem
Stopka z centralnym prowadnikiem służąca do pikowania w szwie, a także do łączenia dwóch tkanin. Sprężysty a zarazem nisko osadzony prowadnik nieprzeciętnie dostosowuje się do każdych grubości szytych warstw tworzyw.

27. Stopka do wszywania wypustki (bizy)
Stopka stosowana jest zwykle do tworzenia i wszywania wypustek (sznurka, bizy, kedry itp). Ma specjalne rowki dzięki którym stopka bezproblemowo wszywa wypustki m.in. Sznurek.

28. Stopka do wszywania zamków krytych metalowa
Stopka do zamków krytych, suwaków. Stopka posiada ona na spodzie stopki dwa rowki które upraszczają przesuwanie po ząbkach zamka.

29. Stopka do wszywania frędzli
Stopka dzięki której możemy tworzyć trójwymiarowe pętle za pomocą ściegu zygzak. Dzięki swojej konstrukcji, generuje możliwość wykonania dekoracyjnych frędzli czy dekoracyjnego przeszycia.

30. Stopka do wszywania zamków krytych metalowa z noskiem
Stopka do zamków krytych, suwaków. Stopka posiada nosek i na spodzie stopki dwa rowki które usprawniają przesuwanie po ząbkach zamka.

31. Stopka do wszywania zaprasowanej lamówki (lamownik)
Stopka służy do wszywania zaprasowanej lamówki. Zakres regulacji lamówki wynosi od 5 mm do 20 mm.

32. Stopka do marszczenia (nie pasuje do starych sprzętów kl. 400/700)
Stopka tworzona z metalu dedykowana do marszczenia materiału lub jego marszczenia z jednoczesnym naszywaniem go na materiał.

33. Stopka do podwijania 3 mm wąska
Stopka do podwijania (obrębiania) służy do wykończenia krawędzi delikatnych dzianin. Szerokość ściegu po przeszyciu wynosi 3 mm.

34. Stopka do podwijania 6 mm pokaźna
Stopka do podwijania (obrębiania) służy do wykończenia krawędzi delikatnych dzianin. Szerokość ściegu po przeszyciu wynosi 3 mm.

35. Stopka do podwijania 3 mm wąska
Stopka do podwijania (obrębiania) służy do wykończenia krawędzi delikatnych dzianin. Szerokość ściegu po przeszyciu wynosi 6 mm.

36. Stopka z rolkami do trudnych i syntetycznych materiałów
Stopka z metalowymi rolkami stosowana przy szyciu trudnych tworzyw np: skóry i gumowych tworzyw.

37. Stopka do naszywania koralików i pereł wąska
Stopka klarowna plastikowa wąska do wszywania koralików i pereł na sznurku lub na żyłce. Do przyszycia używamy ściegu zyg-zak albo inny ścieg dekoracyjny.

38. Stopka do ściegu prostego / pikowania otwarta
Stopka dzięki której ułatwi nam szycie ściegiem prostym jednocześnie bardzo cienkich jak i grubych materiałów.

39. Stopka czterostopniowego obszywania dziurek
Stopka do półautomatycznego (czterostopniowego) obszywania dziurek.

40. Stopka do pikowania, haftowania, cerowania (nie nadaje się do starych sprzętów kl. 400/700)
Stopka asygnowana do cerowania, haftowania, pikowania i fastrygowania. Podnosi się ona razem z igłą i umożliwia przesuwanie materiału albo materiałów w dowolną stronę na dowolną odległość.

41. Stopka do ściegu krytego z regulowanym prowadnikiem
Stopka z regulowanym prowadnikiem do zszywania i ściegu krytego. Specjalna budowa umożliwia wygodne i efektywne zszywanie warstw materiału, a prowadnik zezwala na ich równe wszycie od krawędzi. Stopka pozwala jeszcze na szycie tzw. Ściegiem krytym (podszywanie).

42. Stopka do pikowania, haftowania, cerowania ze sprężyną (nie pasuje do starych urządzeń kl. 400/700)
Skonstruowana w taki sposób,podnosiła się razem ze skokiem igły. Stopka przeznaczona jest do pikowania, cerowania i haftowania. Istnieje możliwość luźnego poruszania materiałem, dzięki temu można malować nitką po dzianinie.

43. Stopka dostosowywana do zamków zwykłych (nie nadaje się do starych urządzeń kl. 400/700)
Stopka służy do naszywania zamka zwykłego na materiał. Położenie płozy można regulować równocześnie w prawo jak i w lewo.

44. Stopka do delikatnych tkanin
Specjalny element w stopce przetrzymuje materiał w trakcie szycia poprzez co jest on płynniej przesuwany i nie wbija się w płytkę ściegową.

45. Stopka do wszywania kordu i grubych wypustek
Stopka za pomocą której osiągalne jest wszywanie kordu oraz naszywanie wypustek grubszych (sznurka, bizy, itp.). Na spodzie stopka posiada specjalne rowki dzięki którym z łatwością prowadzi się po wypustce.

46. Stopka do wszywania kordu i cienkich wypustek
Stopka za pomocą której osiągalne jest wszywanie kordu oraz naszywanie wypustek cienkich (sznurka, bizy, itp.).

47. Stopka uniwersalna z prowadnikiem
Stopka uniwersalna z prowadnikiem upraszczająca szycie przy krawędzi materiału.

48. Stopka do ściegu owerlokowego z wąskim języczkiem
Stopka do ściegu owerlokowego ze specjalnym wąskim języczkiem. Zastosowaniem stopki jest obrzucanie krawędzi tworzyw, dzięki czemu boki tkanin nie będą się zawijały oraz marszczyły.


pasuje do urządzeń do szycia nowego i starego rodzaju:

Stopka pasuje do wszystkich sprzętów z chwytaczem wahadłowym Elna i Janome oraz do starszych Łuczników / Singerów klasa 800 (niezbędny jest uchwyt stopki MATIC niski), do starszych Łuczników / Singerów klasa 400/700/2000 (niezbędny jest uchwyt stopki MATIC wysoki). Do sprzętów producenta Toyota, wszystkich modeli Brothera (mechaniczne, a także komputerowe), wszystkich urządzeń firmy Juki (komputerowe wraz z mechanicznymi) jak w dodatku nowych modeli sprzętów Minerva, Singer, Łucznik, AEG, Medium, Silvercrest i wielu innych.

UWAGA - jeśli kupujesz stopkę do maszyny starego typu, a nie masz uchwytu MATIC - nie zapomnij go dokupić. Przykładowe maszyny w których można zastosować stopkę:
 • Janome: Juno E1015, Sakura 95, 920, 415, 419S, 423S i inne
 • Elna: Sew Zebra, SEW 75, 220eX, 240eX i inne
 • Brother: KD144, BQ17, BQ25, BN27, NV15, NV35, DS140, F420 i inne
 • Juki: HZL-29Z, HL-353, HZL-HD40, HZL-F400, HZL-G110, HZL-G120 i inne
 • Toyota: Super Jeans J15W, Super Jeans J17XL, Super Jeans J34, Super Jeans J26 i inne
 • Minerva: Next 232D, Next 363D, Experience 1000, MC250C, B32 i inne
 • Łucznik: 417, 419, 444, 555, 2008, 2014, 2015, 2016 i inne
 • Singer: 8280, 3221, 3229, 3232, 3323, 4411, 4423, 4432 i inne
 • Łucznik / Singer starego typu kl. 800 - modele: 527, 534, 538, 814, 827, 833, 834, 838, 85, 864, 877, 884, 888 i inne (konieczny jest uchwyt stopki niski MATIC)
 • Łucznik / Singer starego rodzaju kl. 400, 700, 2000 - modele: 415, 431, 432, 435, 436, 438, 440, 441, 449, 450, 451, 455, 465, 466, 468, 721, 722, 723, 724, 725, 746, 747, 753, 760, 761, 780, 781, 782, 783, 784, 785, 2000, 2002 i inne (konieczny jest uchwyt stopki wysoki MATIC)

W naszym sklepie znajdziesz też niemało innych stopek do najróżniejszych zastosowań oraz uchwyty (przejściówki) MATIC do sprzętów starego typu.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.