Menu

Zestaw stopek Janome 7 - chwytacz rotacyjny 9mm

Cechy produktu
  • Producent Janome 
Opis
zestaw stopek Janome 7
Skład zestawu:
  • Stopka do wszywania zamków krytych Tą stopką wszycie zamka krytego stanie się niezwykle proste.Stopka posiada od spodu dwa rowki, które przesuwając się po ząbkach zamka, traktują je jak prowadnik, dzięki temu szycie odbywa się z znakomicie równą odległością od ząbków zamka. Na dodatek ząbki te są odginane przez stopkę, a igła może wbijać się bardzo blisko ząbków zamka, czyli po wszyciu zamek jest na prawej stronie niewidoczny.
  • Stopka do marszczenia Stopka umożliwi nam uzyskanie równomiernego marszczenia. Efekt końcowy jest uzależniony od cechy materiału oraz ustawień maszyny. Najlepsze efekty uzyskamy na cieńszych dzianinach, przy grubszych marszczenie będzie delikatniejsze
  • Lamownik artykuł profesjonalny. Szerokość lamówki niezaprasowanej 25mm (po uszyciu 5,5mm), szerokość lamówki zaprasowanej 10-14mm (po uszyciu 5,5mm). Dzięki systemowi lamowników i zwijaczy możesz profesjonalnie wykańczać swoje wyroby.

nadaje się do sprzętów:

  • Janome: MC6700P, MC8200QC, MC8900QCP, Skyline S5, Skyline S6, Skyline S7, Skyline S9, MC9900, MC12000, MC14000, MC15000.
  • Elna: 680 eXcellence

W naszym sklepie znajdziesz również niemało innych stopek do rozmaitych zastosowań, igieł oraz szpulek i akcesoriów do szycia.

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.