Menu

Łóżko rehabilitacyjne obrotowe TWIST

Cechy produktu

  • Rodzaj produktu stoły i łóżka rehabilitacyjne 

Opis


Łóżko rehabilitacyjne obrotowe TWIST
informacje techniczne: SKORZYSTAJ Z DOFINANSOWANIA NA ŁÓŻKO REHABILITACYJNE do 95% wartości
Podstawowe warunki, jakie powinniśmy zapewnić chorym osobom, które przez większość doby przebywają w pozycji leżącej, to bezpieczeństwo oraz komfort. Rehabilitacyjne łóżko dla chorego TWIST zostało zaprojektowane w sposób umożliwiający zapewnienie maksymalnej wygody leczonej osobie.

Łóżko dla chorego TWIST różni się od konwencjonalnych łóżek głównie tym,wyposażone jest w dużo poręcznych funkcji usprawniających codzienne życie. Elektryczny napęd, którym można sterować przy użyciu pilota, pozwala na łatwą i szybką zmianę pozycji, eliminując ryzyko powstawania bolesnych odleżyn. Dzięki zastosowaniu napędu można też uniknąć problemu podkładania poduszek w trakcie jedzenia, oglądania telewizji czy czytania – łóżko rehabilitacyjne z elektrycznym napędem może być ustawione w dowolnej pozycji, unosząc tułów lub nogi. Funkcja unoszenia nóg poprawnie wpływa na udoskonalenie krążenia, relaksuje oraz uniemożliwia powstawaniu obrzęków.
Nasze progresywne łóżko rehabilitacyjne wyekwipowane zostało dodatkowo w dwie uzupełniające funkcje, które umożliwiają jego ukośne ustawienie – opcje te usprawniają układanie chorego w pozycji drenażowej, stosowanej u osób z problemami z układem oddechowym oraz cierpiących z powodu zalegającej wydzieliny w płucach. Jeśli szukasz nowoczesnego łóżka z napędem elektrycznym, które zapewni choremu maksymalny komfort, polecamy nasze łóżko rehabilitacyjne. Wartość towaru zależy od wyboru dodatkowych opcji, takich jak funkcja pionizacji, lampka LED, materac przeciwodleżynowy czy prześcieradło nieprzemakalne.
Łóżko rehabilitacyjne TWIST jest innowacyjne i nad wyraz zaawansowane, usprawnia siadanie i wstawanie.
przy pomocy pilota można łatwo zmienić pozycję leżącą do pozycji fotelowej z opuszczonymi nogami.
realna jest także dodatkowa funkcja pionizacji. Dzięki niej wstawanie z łóżka staje się mniejszym problemem. Pozwala to na większą mobilizację chorego do codziennej aktywności ruchowej. Nieprzeciętnie pasuje dla bardziej wymagających pacjentów.
Funkcje łóżka TWIST:
- Elektryczna regulacja podniesienia oparcia pleców oraz nóg do dowolnej pozycji
- progresywna elektryczna funkcja automatycznego obrotu całego łóżka prostopadle, do pozycji siedzącej
- Płynna zmiana wysokości całego łóżka pozwala wstać z wyższej pozycji siedzącej, bądź wspomóc samodzielne przesadzanie na wózek
- Dodatkowa funkcja Trendelenburga i Antytrendelenburga zezwala na pochylenie całego łóżka głową bądź nogami w dół. Maksymalna różnica wysokości wynosi 40cm
- Dodatkowa funkcja pionizacji wspomaga samodzielne wstawanie z łóżka przez wychylenie części leżącej na bok
- Dodatkowa lampa ledowa do łóżka rehabilitacyjnego
atuty łóżka TWIST:
- ułatwia samodzielne wstawanie z łóżka. Uniesienie i przechylenie łóżka w pozycji fotelowej przesuwa środek ciężkości ciała a przez to ułatwia wstawanie
- usprawnia częstszą zmianę pozycji, co za tym idzie wspomaga rehabilitację osoby niepełnosprawnej oraz pozytywnie wpływa na powrót do zdrowia.
- rozszerza samodzielność osoby niepełnosprawnej odciążając tym samym osoby trzecie. Pielęgnacja ogranicza się do asekuracji w trakcie wstawania bez obciążania opiekuna fizycznie.
- ulepszone samopoczucie, satysfakcję i zadowolenie u użytkowników
- Elektryczny napęd i sterowanie przy pomocy pilota ułatwia zmianę pozycji,a poprzez to zabezpiecza przed powstawaniem odleżyn.
- Uniesienie tułowia do pozycji siedzącej pozwala na wyeliminowanie niewygodnego podkładania poduszek i wznosinia pacjenta do takich czynności jak jedzenie, czytanie, oglądanie telewizji albo rozmowy z inną osobą.
- Uniesienie nóg relaksuje i powoduje,nieraz występujące zastoje krwi znikają usuwając obrzęki i poprawiając krążenie.
- Obrót siedziska i przyjęcie pozycji ze spuszczonymi nogami stwarza odmienne warunki dla pracy serca i układu oddechowego (jest to jeden z etapów pionizacji).
przejrzyj: Jak wybrać stosowne łóżko dla chorego leżącego?

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.